Şimdiden ismi 'projeci başkana' çıktı

Ak Parti Andırın Belediye Başkan Aday Adayı Ayşegül Doğan çalışmalarına hızlı başladı. Bir taraftan sahada çalışmalarını yaparken diğer taraftan da Andırın’ın gelişimi için hazırladığı projeleri Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ve Milletvekillerine makamında ziyaret ederek sundu. Vekillerden takdir topladı.

Şimdiden ismi 'projeci başkana' çıktı

Andırın’dan çıkarak İngiltere’de kurduğu şirketle azimli birTürk kadınının en büyük örneğini teşkil eden İş İnsanı Ayşegül Doğan, Andırıniçin oluşturduğu 42 fiziki, sosyal ve kültürel projeleriyle birlikte Ak PartiKahramanmaraş Milletvekillerini makamlarında ziyaret ederek projelerinitanıttı.


HER KESİMDEN OY ALABİLECEK DURUMDA

Andırın’da her kesimden oy alabilecek kapasitesiyle dikkatçeken ve partili partisiz her kesimin beğenisini kazanan Doğan’ın Ankara’dakiilk durağı Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal oldu. Ünal’ı Ak PartiGenel Merkezindeki makamında ziyaret eden Ak Parti Andırın Belediye Başkan AdayAdayı Ayşegül Doğan samimi bir atmosfer içerisinde geçen ziyarette Andırın içinoluşturduğu Projeleri Ünal’a sundu. Projeleri tek tek inceleyen Ünal iseDoğan’a çıktığı bu yolda başarılar diledi.

Doğan’in ikinci durağı İçişleri Komisyon Başkanı CelalettinGüvenç’in makamı oldu. Güvenç’le makamında bir araya gelen Doğan’ı Güvenç’tenduyduğu sözler mutlu etti. Andırın’ın ve Ak Partinin başarısı için gecesinigündüzüne katacağını belirten Doğan’ı Güvenç’te tebrik etti.


ÖÇAL VEKİLİMİZDEN POZİTİF ENERJİ ALDIM

Andırın Belediye Başkan Aday Adayı Ayşegül Doğan’ın enanlamlı ziyareti ise kendisi gibi kadın olan Ak Parti KahramanmaraşMilletvekili Habibe Öçal’ı ziyareti oldu. Öçal’ın kısa bir süre önce meclisegirmesine rağmen yaptığı başarılı çalışmaların takdire şayan olduğunu dilegetiren Doğan, Öçal’dan pozitif enerji aldığını ve samimi sohbeti karşısındaise moral depoladığını belirtti.

Sırasıyla Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekillerineziyaretini gerçekleştiren Doğan, Milletvekili Ahmet Özdemir’le aday adaylığısüreciyle fikir alışverişinde bulundu. Tek hedefinin Andırın’daki hizmetbayrağını önce hemşerilerinin sonrada partisi ve milletvekillerinin desteğiyleen üst seviyeye çıkarmak olduğunu belirten Doğan’a Özdemir’den de destek geldi.


KILIÇ: ANDIRIN’IN YANIMDA YERİ AYRI

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç’ınmakamındaki ‘Maraş Değerleri Köşesi’ne hayran kalan Doğan, Kılıç’tan MaraşDeğerleri Köşesi ile ilgili bilgiler aldı. Doğan’ın projelerini de tek tekinceleyen Milletvekili Kılıç, Andırın’ın ilk görev yeri olması dolayısıylagönlünde ayrı bir yere sahip olduğunu ve Andırın için oluşturulan projeleretamamen destek olacağını söyledi. Doğan’ın proje dosyasını alarak yanında tutanKılıç, Doğan’a çıktığı yolda başarılar dileyerek proje hazırlamanın da öneminedikkat çekti. Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Cihat Sezal’ı da ziyaret edenDoğan, gördüğü yakınlık ve samimiyetten dolayı Sezal’a da teşekkür etti.


PROJELERİMİZİN TÜM ALTYAPISI HAZIR

Ziyaretlerinin ardından kısa bir açıklama yapan Ak PartiAndırın Belediye Başkan Aday Adayı Ayşegül Doğan; “Seçim çalışmalarındaki enbüyük sloganımız ‘Andırın, Toprağımız, Memleketimiz, Ekmeğimiz ve Sevdamızdır.Biz bu ilke ile yola çıktık. Tarihiyle, doğasıyla, insanlarıyla, coğrafyasıyla Türkiye’ninayrı bir güzelliğine sahip ilçemizi hizmet alanında da en üst seviyeye çıkarmakistiyoruz. Onun için birbirinden önemli 42 fiziki, sosyal ve kültürel projehazırladım. Üzerinde aylarca çalıştım, milletim ve partim tarafından görevtevdi edilirse 31 Mart sabahı uygulamaya hazırım. Çünkü tüm altyapıçalışmalarını da yaptım.” Diyerek başkan adaylığı çalışmalarına hazırlıklıgeldiğini dile getirdi.


CUMHURBAŞKANIMIZIN İZİNDEN GİDİYORUM

Milletvekili ziyaretlerinin de kendisine büyük bir moralolduğunu belirten Doğan; “Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mahir Ünal,‘Kahramanmaraş’ı yeniden hayal etmek’ çerçevesinde sayısız çalıştay düzenledi.Çalıştaylarda ilgili sektör temsilcileri fikirlerini söyledi, ortak bir akıloluşturdu. Kahramanmaraş çalıştaylarla çok iyi hizmet aldı. Bizim en büyükhedefimiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan belediyeciliğiniAndırın’a taşımak, ardından Genel Başkan Yardımcımızın izinden giderekAndırın’ın gelişimi için tüm hemşerilerimizin fikrini sunabileceği bir ortamoluşturarak çalıştaylar yapmak. Andırın’ı nasıl geliştirebiliriz, hangialanlarda kimlerden destek alabiliriz, oluşturacağımız komisyonlarlaprojelerimizin üzerine ek neler katabiliriz? Avrupa Birliği Fonlarından hibedesteklerle ilçemizdeki tüm soranları nasıl çözebiliriz? Bunların hepsinioturup hemşerilerimizle birlikte karar vereceğiz.” Dedi.


OY PATLAMASI YAŞATACAĞIMA İNANIYORUM

Belediye Başkanlığının bir nasip işi olduğuna inandığını dadile getiren Doğan konuşmasını şöyle sürdürdü; “Aday Adayı arkadaşlarımızlaaramızda tatlı bir rekabet var. Andırın’ın geleceğine önce milletimiz sonra dapartimiz karar verecek. İçimde memleketime olan sevgim, memleketime olanbağlılığım ve hemşerilerimle olan gönül bağımla Andırın’ı hizmet alanında enüst seviyeye taşıyacağıma inanıyorum. Andırın’da partimizin bu zamana kadaraldığı oyun üzerine daha da koyup rekor kıracağıma inanıyorum. Şuana kadarKahramanmaraş’ta birkaç ilçemiz oy rekoru kırdı, bu kutlu görev verildiğitakdirde Andırın sadece Kahramanmaraş’ta değil aldığı oyla Türkiye’nindikkatini çekecektir. Bu başarıyı da tabiki hemşerilerimle el ele verecek eldeedeceğiz.” Dedi.

Milletvekili ziyaretlerinin ardından sabaha karşıKahramanmaraş’a dönen Doğan, dinlenmeden ilçesine giderek saha çalışmalarına devametti.

 

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2018, 14:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15