Siyam ikizleri 18 yaşında

Kahramanmaraşlı siyam ikizleri Ayşe ve Sema Tanrıkulu'na sürpriz doğum günü düzenlendi.

Siyam ikizleri 18 yaşında

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde yaşayan siyam ikizleriAyşe ve Sema Tanrıkulu, 18 yaşına adım attı.

  Türkoğlu Belediyesi18 yaşına giren siyam ikizlerine sürpriz doğum günü düzenledi. Doğum günlerindekarşılarında belediye ekiplerini gören Ayşe ve Sema Tanrıkulu, şaşkınlıklarınıgizleyemedi.

  Tanrıkulu ailesinievlerinde ziyaret ederek, 18 yaşına giren siyam ikizleri Ayşe ve SemaTanrıkulu'nun doğum günü sevincini paylaşan Türkoğlu Belediyesi ekipleriçeşitli hediyeler verdi.

  Hazırlanan doğumgünü pastasının da kesildiği ziyarette Ayşe ve Sema Tanrıkulu, "Allah razıolsun Belediye Başkanımız Osman Okumuş, Başkan Yardımcımız Ramazan Bozdoğan vebelediye ekipleri bizi o kadar mutlu ettiniz ki, duygularımızı ifadeedemiyoruz, çok teşekkür ediyoruz" dediler.

  Türkoğlu BelediyeBaşkan Yardımcısı Ramazan Bozdoğan ise, “Kırmakaya Mahallemizdeki kızlarımızAyşe ve Sema’nın bu özel gününde mutlu olmak için geldik. Kızlarımız 18 yaşınagirdi. Kendilerine hayırlı yaşlar diliyorum. İnşallah bundan sonrakihayatlarında da başarılar diliyoruz. Türkoğlu Belediyesi olarak bundan önceolduğu gibi bundan sonrada her zaman kendilerinin yanındayız. İyi ki doğdunuzAyşe ve Sema" diye konuştu.


Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2018, 15:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15