Son gelişmeleri Müge Anlı açıkladı

'Ünlü cinayet azmettiricisi' konusunu ilk gündeme getiren Müge Anlı’da bugün mahkemenin verdiği karar açıklandı. Başarılı televizyoncu Müge Anlı, geçtiğimiz günlerde programında gündeme gelen olayda tetikçilik yapan Murat G.'in çok ünlü bir kişinin azmettirmesiyle cinayet işlediğini itiraf etmişti. Türkiye'nin merakla takip ettiği bu olayda yeni gelişmeler yaşandı.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programında ortaya çıkarılan Asım Bayram cinayetinin zanlılarından Murat G'nin itirafı herkesi şaşkına çevirmişti.
Murat G.'nin ifadesinde ortaya çıkan bilgiye göre, geçmişte işlediği bir cinayeti 10 milyon dolara ünlü bir isim azmettirmiş!

Bu açıklamaların ardından bugün konuyla ilgili Beyaz TV’de Gülben Ergen’in ismi geçti.

Gülben Ergen iddialar hakkında sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak, 'Roma’yı da ben yakmış olabilir miyim' diyerek çıkan dedikoduları ti'ye aldı.

3 KİŞİ TUTUKLANDI

Bugün Antalya’da polis tarafından sorgulanan ve ünlü birisinin azmettirmesiyle Asım Bayram’ı öldürdüğünü iddia eden Murat G.’in de aralarında bulunduğu üç kişi tutuklandı ve cezaevine gönderildi.

ÜNLÜ İSME SORUŞTURMA AÇILACAK MI?

Cinayeti işleyenlerden biri olan ve tutuklanan Murat G.’in iddiası, 'Beni ünlü biri de başka bir cinayete azmettirdi' ifadesi ile ilgili süreç nasıl işleyeceği merak konusu oldu.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2019, 15:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner35

banner15

banner41

Kahramanmaraş eczane