SON MODEL OTOMOBİLİN TALİHLİSİ KADIN ÖĞRETMEN OLDU

Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin hayalleri süsleyen son model otomobili, yapılan çekilişle sahibini buldu. Alışveriş merkezinin yaptığı çekilişle sıfır kilometre otomobilinin sahibi, merkez Onikişubat ilçesinde ikamet eden bir kadın öğretmen oldu.

SON MODEL OTOMOBİLİN TALİHLİSİ KADIN ÖĞRETMEN OLDU

AVM’nin ortak kullanım alanında Milli Piyango İdaresi veNoter huzurunda yapılan çekilişi ziyaretçiler de büyük bir heyecanla izledi.Çekilişe, 9 Temmuz ile 6 Kasım tarihleri arasında, 150 TL ve üzeri alışverişyaparak, bu alışverişlerini danışma birimine sunup, çekiliş kuponu alanlardahil edildi.

  Ziyaretçilerin deizlediği, heyecanın doruk noktasına ulaştığı çekilişte, 125624 numaralı kuponunsahibi Berfin Yıldırım, son model otomobil sahibi oldu. Bir de yedek talihlininbelirlendiği çekiliş, AVM ziyaretçileri tarafından; Noter ve Milli Piyangoİdaresi yetkililerinin gözetiminde yapıldı.

  Şans toplarıtorbalardan çıkarılırken büyük bir heyecanın yaşandığı çekiliş sonrası talihliBerfin Yıldırım, mutlu haberi AVM yetkililerinin aramasıyla öğrendi. 15 dakikaiçinde ulaştığı AVM’de büyük heyecan yaşadığı gözlenen Berfin Yıldırım’ınKahramanmaraşlı olduğu, Onikişubat ilçesinde yaşadığı ve sözleşmeli öğretmenolarak çalıştığı bildirildi.

  Talihli BerfinYıldırım’a, hayalleri süsleyen son model otomobili, gerekli işlemlerintamamlanmasının ardından önümüzdeki günlerde düzenlenecek törenle teslimedilecek. 

 

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2018, 16:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15