SÖZLÜ: 'HAYAL EDEMEYECEĞİNİZ PROJELERİ HAYATA GEÇİRİYORUZ'

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, "Adana’nın projelerinin önünde çelik takozlar, çelik engeller var” dedi.

SÖZLÜ: 'HAYAL EDEMEYECEĞİNİZ PROJELERİ HAYATA GEÇİRİYORUZ'

  BüyükşehirBelediyesi Kasım ayı olağan meclisi ile birlikte başlayan bütçe görüşmeleriöncesi AK Parti Grubu adına söz alan Meclis Üyesi Cumali Altunöz, AdanaBüyükşehir Belediyesi Daire Başkanlıkları ve Özel Kalem bütçesinin kullanımıylailgili eleştirilerini dile getirdi.

  Altunöz’ünkonuşmalarının ardından Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü,“Milliyetçi ve üretken belediyecilik anlayışı ile kente hizmet ediyoruz.Hizmetimizi gerçekleştirirken de muhalefet partisinin belediye başkanı olarakAdana halkından ve Allah’tan başka güvencemiz yok. Hayal edemeyeceğinizprojeleri hayata geçiriyoruz. Bu ay içinde İmamoğlu ve Kozan’a götürmek üzereYedigöze’den su getireceğiz. Gaziantep’e Kahramanmaraş’tan su gidiyor Devlet Suİşleri tarafından. Gaziantep’in nüfusu Adana’dan az. Ama ne hikmetse işlerinidevlet kurumları üstlendiği halde onların İller Bankası’na borcu 1 milyar 100milyon lira Adana Büyükşehir Belediyesi’nin borcu ise 140 milyon lira. AdanaBüyükşehir Belediyesi kendi imkanları ile Türkiye’nin en büyük köprülerindenbirini inşa ediyor fakat kredisi onaylanmıyor. Çünkü Adana’nın projelerininönünde çelik takozlar, çelik engeller var” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2018, 10:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner35

banner15

banner41

Kahramanmaraş eczane