TARIM MASAYA YATIRILIYOR!

Kahramanmaraş'ı yeniden hayal etmek çerçevesinde düzenlenen çalıştaylara bir yenisi daha eklendi. Tarımın masaya yatırılacağı çalıştaya bugün Kahramanmaraş ev sahipliği yapacak. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli çalıştay için Kahramanmaraş'ta olacak.

TARIM MASAYA YATIRILIYOR!

Milletvekilleri ilebirlikte yaptığı çalışmalarla Sağlıktan Çevre Şehirciliğe, Kültürden Tarım'a birçok alanda Kahramanmaraş'ta çalıştaylar düzenlenmesinde katkısı olan AK PartiGenel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, bugün ki Tarım Çalıştay'ı ile çalıştaylarıdevam ettiriyor.

Kahramanmaraş bir çalıştaya daha ev sahipliği yapacak.  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal,partinin grup başkanvekilliği görevine geldiği 2011 yılında başlattığı şehirçalıştayları devam ettiriyor. Kahramanmaraş'ta bugün Tarım ve Orman BakanıBekir Pakdemirli'nin katılımı ile Tarım Çalıştayı Sektör Toplantısıgerçekleştirilecek.

Bakan Bekir Pakdemirli ilk olarak Kahramanmaraş Ticaret veSanayi Odasında gerçekleştirilecek olan Expo 2023 Sanayi ve Ticaret OdasındaKahramanmaraş Lansman'ına katılacak. Ardından Valilik ve Büyükşehir BelediyeBaşkanlığını ziyaret eden Pakdemirli, saat 13:30'da çalıştay'a katılacak. Saat16:00'da ise Tarım Çalıştayının Sonuçlarının Değerlendirilmesine İlişkin BasınToplantısı düzenlenecek.

HABER: ÖMER FARUK SALMAN

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018, 10:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15