TEMAYÜLDE AYŞEGÜL DOĞAN RÜZGÂRI ESTİ

31 Mart’taki yerel seçimler nedeniyle başkanlık yolundaki aşamalardan biri olan Teşkilat Temayül Yoklaması hafta sonu gerçekleşti. Temayül yoklamasının gerçekleştiği alanda kurduğu seçim çadırında hemşerilerini ağırlayan Ak Parti Andırın Belediye Başkan Aday Adayı Ayşegül Doğan, partililerinin ilgi odağı oldu.

TEMAYÜLDE AYŞEGÜL DOĞAN RÜZGÂRI ESTİ

Andırın için oluşturduğu projelerle sıra dışı bir çıkışyapan Doğan, Andırın’ın tüm bölgelerini karış karış gezerek hemşerilerineulaşmaya çalışırken, diğer taraftan da hafta sonu ciddi bir sınav verdi. AkParti’nin teşkilat temayül yoklamasının yapıldığı Kahramanmaraş SporKompleksinde seçim çadırı kurarak hemşerilerini ağırlayan Doğan, TemayülYoklamasına koordinatör olarak gelen Ak Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş’labir araya geldi. Ardından sırasıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih MehmetErkoç ve Milli Eğitim eski Bakanı Prof. Dr. Mehmet Sağlam’la da görüşen Doğan,tecrübeli siyasetçilerden, aday adaylığı çalışmalarıyla ilgili olumlu cümlelerduymasının kendisini mutlu ettiğini belirtti.


Sabahın erken saatlerinde gelip Ak Partinin Andırın AnaKademe üyeleriyle tek tek ilgilenen Ak Parti Andırın Belediye Başkan Aday AdayıAyşegül Doğan, salon içerisinde Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş,Çağlayancerit Belediye Başkanı Üzeyir Kızılseki, Pazarcık Belediye BaşkanıYakup Hamdi Bozdağ, Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Mahçiçek’le de kısa birsohbet etti.


Aksu TV’ye kısa bir mülakatta veren Doğan Temayülle ilgilibir açıklama yaparak şöyle konuştu; “Ak Parti bir millet hareketidir. Buharekette görev almak bizim için büyük bir onurdur. Teşkilatımızın değerliüyeleri gelip oylarını kullandılar, Andırın’ın geleceği için bir kriteri yerinegetirdiler. Biz yapacaklarımızı halkımıza, partimize anlatmaya devam ediyoruz.Temayülden sonra sahadaki çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz.Andırın’ın en ücra köşelerine kadar ulaşıp hemşerilerimizden destek isteyeceğiz.Buradaki parti yetkililerimizle yaptığımız sohbette çalışmalarımızın herkesindikkatini çekmesi bizi bir kez daha mutlu etti.” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2018, 17:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15