TEMİZLİK ORDUSU GÖREVE HAZIR

Çevre temizliği konusunda özel projelere imza atan Dulkadiroğlu Belediyesi, personelini özel eğitimlerle ve ekipmanlarla donatarak bölgesine temizlik ordusuyla hizmet ettiğini bir kez daha ortaya koydu.

TEMİZLİK ORDUSU GÖREVE HAZIR

Bölgesinde bir ilk olan yer altı çöp konteynır sistemi ve kırsal mahalletemizliğiyle bölgesine örnek olan Dulkadiroğlu Belediyesi, Çevre Koruma veKontrol konusunda yeni projelere imza atmaya devam ediyor. Bu kapsamdapersonelini eğiten ve modern ekipmanlarla donatan Dulkadiroğlu Belediyesi,bölgesine adeta temizlik ordusuyla hizmet vermeye devam ediyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Necati Okay, temizlikkonusundaki hassasiyetlerini dile getirdi. Göreve geldikleri gün ‘Tertemiz BirDulkadiroğlu’ parolasıyla yola çıktıklarını kaydeden Başkan Okay, bugün gelinennoktada ilçenin temizlik konusunda adeta devrimi yaşadığını aktardı. Bu konudaözel projelerin yanı sıra personelin eğitimi ve ekipmanı konusunda da özelçalışmalar yaptıklarını hatırlatan Başkan Okay, sözlerini şu şekildesürdürdü:  “Bölgemizin sosyal, ekonomikve kültürel kalkınmasına katkı sağlarken, günlük belediyecilik hizmetlerimiz dede adeta devrim niteliğinde çalışmalar yaptık. Bunların başında şehirmerkezinde yaptığımız yer altı asansörlü çöp konteyner sistemi geliyor. Bununyanı sıra modern caddelerimiz için çöp taksi, özel çöp kovaları ve temizlikyöntemleriyle hizmetimiz devam etmektedir. Bu noktada hizmet kalitesini artırmaadına personel eğitimi ve ekipman konusunda da çalışma yapıyoruz. Buçalışmalarda ortaya çıkan tablo adeta temizlik ordusunu ortaya koyuyor.İlçemizin temizlik konusunda daha da iyi hale gelmesi adına gereken çalışmalarıyapacağız.” (HABER MERKEZİ)


Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2018, 14:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15