TEVAZU, SAMİMİYET VE GAYRETLE VATANDAŞA HİZMETE DEVAM

Başarılı bir 5 yılın ardından Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, 31 Mart seçimlerine Ak Parti’den yeniden aday gösterildi. Dulkadiroğlu halkının tevazu, samimiyet ve gayret konusunda referans olduğu Okay, yeni dönemde gece gündüz demeden vatandaşa hizmete devam edeceklerini söyledi.

TEVAZU, SAMİMİYET VE GAYRETLE VATANDAŞA HİZMETE DEVAM

Başarılı siyasi çalışmalarıyla Kahramanmaraş’ta teşkilatçılık ruhuna adeta ayrıbir ruh katan Necati Okay, 30 Mart 2014 seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep TayipErdoğan’ın teveccühleriyle yeni kurulan Dulkadiroğlu Belediye Başkanlığıgörevine seçilmişti. Göreve geldiğinde bir masası dahi olmayan bir belediyeyişahlandıran Başkan Okay, ilk iki yılda ilçenin alt yapı sorununu ortadankaldırarak vatandaşların yaşam standardını yükseltti. Sonraki iki yıldateamüllerin aksine ilçenin doğuya doğru gelişe bileceğini iddia eden BaşkanOkay, Kamu Külliyesi gibi prestij projelerle ilçesini değerlendirmiş ve doğuyadoğru gelişimin önünü açmıştı.
Özelikle şehrin turizmde gelişmesi adına tarihi ve kültürel değerleri ön planaçıkaran Başkan Okay, gençlere yönelik de çok büyük yatırımlar yapmış ve hayatageçirmişti.


Tüm bunların yanında tevazu, samimiyet ve gayretiyle vatandaşın takdirinitoplayan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, 31 Mart seçimlerinde departisinin birinci tercihi oldu ve yeni dönem için aday gösterildi.
Adaylığı konusunda partisine ve bu süreçte samimiyetine güvenen Dulkadiroğluhalkına teşekkür eden Başkan Okay, şunları kaydetti:  “Göreve geldiğimiz 2014 Mart seçimlerinden buyana ilçemizin gelişmesi ve kalkınması adına üzerimize düşen görevi en iyişekilde yerine getirmeye çalıştık. Bunun sonucunda ilçemiz daha yaşanılabilir,modern ve güçlü alt yapısıyla ortaya çıkmıştır. Bundan sonraki hedeflerimizilçemizde dönüşümü sağlamak ve eski mahallelerimizi modern hale getirmektir.Partimizin talimatları, vatandaşlarımızın da teveccühüyle yeniden adaygösterildik. Bu konudaki mutluluğumu paylaşmak ve bizlere gösterilen bu güveniboşa çıkarmayacağımızın altını çizmek istiyorum. Yeni süreçte Dulkadiroğlu’nudaha da ileriye taşıma adına gereken tüm çaba ve gayreti göstereceğiz. Tevazu,samimiyet ve gayret ilkemizden de asla ödün vermeyeceğiz.”

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2019, 12:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15