Türk Kızılay Genel Başkanı Kınık, Üniversitemiz Rektörü Can'ı Ziyaret Etti

Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can’ı ziyaret etti.

Türk Kızılay Genel Başkanı Kınık, Üniversitemiz Rektörü Can'ı Ziyaret Etti

KSÜ RektörlükMakamında gerçekleştirilen ziyarette Genel Başkan Kınık’a Türk KızılayKahramanmaraş Şubesi Başkanı Ökkeş Arslan Şerefoğlu ve Kızılay yetkililerieşlik etti.

Türk insanınınyardımseverliğini dünyanın dört bir yanında ihtiyaç sahiplerine ulaştıran TükKızılay’ının değerli genel başkanını Kahramanmaraş’ta ve üniversitemizdeağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Can, Kızılay ile birçokönemli projeye birlikte imza attıklarını söyledi.

Kızılay’ındesteğiyle KSÜ bünyesinde kurulan Giysi Bankası vasıtasıyla yaklaşık 2 binöğrenciye 6 bin 750 parça giysi yardımı yaptıklarını belirten Rektör Can, buyıl sağlanan yeni giysilerle bu rakamı iki katına çıkarmayı hedeflediklerinisöyledi.

Rektör Can’amisafirperverliği için teşekkürlerini ifade eden Türk Kızılay Genel Başkanı Dr.Kerem Kınık, önümüzdeki yıllarda da KSÜ ile yürütülen başarılı çalışmalarınartarak devam edeceğini söyledi.

Ziyaret kapsamındaTürk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Rektör Prof. Dr. Niyazi Can’aKızılay tarafından özel olarak üretilen doğal maden suyu hediye etti. RektörCan da Genel Başkan Kınık’a Kahramanmaraş Ansiklopedisi ve oyma ceviz sandıkhediye etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2018, 12:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15