Türkoğlu Belediye Başkanı Okumuş, Rektör Can'ı Ziyaret Etti

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Kervan Pastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu ile birlikte Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can’ı ziyaret etti.

Türkoğlu Belediye Başkanı Okumuş, Rektör Can'ı Ziyaret Etti

KSÜRektörlük Makamında gerçekleştirilen ziyarette yeni görevi münasebetiyle RektörCan’ı tebrik eden Başkan Okumuş, Kahramanmaraş ve ülkemiz için hayırlara vesileolması temennisinde bulundu.

KervanPastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Kervancıoğlu da Rektör Can’a tebrikleriniileterek, ‘hayırlı olsun’ dileklerini sundu.

Heriki konuğuna teveccühleri ve iyi dilekleri için teşekkürlerini ifade edenRektör Can ziyaretin kendilerini son derece memnun ettiğini söyledi.Kahramanmaraşlı işadamları ve yerel yöneticilerle kurulan güçlü ilişkileriönemsediklerini belirten Rektör Can, “Hepimizin ortak hedefiKahramanmaraş’ımıza ve ülkemize hizmet etmek. Karşılıklı hoşgörü çerçevesindekuracağımız iş birlikleri üniversitemizi, şehrimizi ve ülkemizi kalkındırma vemuasır medeniyetler seviyesine çıkarmada en büyük dayanağımız olacaktır.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2018, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15