TÜRKOĞLU'NDA KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDU

Türkoğlu Belediyesinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri anısına düzenlenen Kurumlar ve Mahalleler arası futbol turnuvasında kupalar sahiplerini buldu.

TÜRKOĞLU'NDA KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDU

Kurumlar ArasıTurnuvada Dereceye Giren Takımlar:

1.Milli Eğitim Orçan,olurken 2. Beyoğlu Ortaokulu, 3. ise Türkoğlu Anadolu Lisesi olmuştur.

En Centilmen TakımÖdülü ise: Kılılı Cumhuriyet Ortaokulu oldu.

Mahalleler ArasıTurnuvada Dereceye Giren Takımlar:

1. Fatih Mahallesi Gençlik,2. Kırmakaya Mahallesi, 3.ise Gaziosmanpaşa Mahallesi olmuştur.

En Centilmen TakımÖdülü ise: Kadıoğluçiftliği Mahallesi oldu.

 “AMACIMIZ; BİRLİK VE BERABERLİĞMİZİGÜÇLENDİRMEK”

Türkoğlu BelediyeBaşkanı Osman Okumuş konuşmasında; Öncelikle Belediye olarak düzenlediğimizturnuvaya katılım gösteren takımlarımıza teşekkür ederiz.

Bu turnuvayıgeleneksel hale getirerek mahalleler ve kurumlar arasında birlik veberaberliğimizi güçlendirmek istiyoruz. Belediye olarak bizler birçok çalışmayıyürütürken özellikle bu tür faaliyetlere özel bir önem veriyoruz. Bu yıl daturnuvaya katılan takımlarımızın yine centilmence mücadele ederek sporungüzelliklerini ve heyecanını yaşattıklarından şüphem yok.

Futbol turnuvasınakatılan tüm kurumlara, mahallelere, muhtarlara, İlçe Emniyet Müdürlüğüpolislerimize, 112 sağlık ekiplerine, Spor Müdürüne ve personellerine teşekküreder, başarılar dilerim. Biz toplum için, milletimiz için, beraberliğimiz içinyapılan her organizasyonda Belediye olarak hemşerilerimizin yanındayız "diyerek konuştu.,

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2018, 14:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15