Ulaşabilir vekiller olacağız

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Zuhal Karakoç Dora; “Milliyetçi Hareket Partisi olarak Kahramanmaraş’a ulaşabilir vekiller misyonunu getireceğiz. Halkımıza, perdesiz aralıksız direk kendimiz temas ediyoruz. Bizler halkımızın dertlerini sigara kâğıtlarına yazmıyoruz, peçetelere yazmıyoruz, hafızamıza kazıyoruz.” Dedi.

Ulaşabilir vekiller olacağız

24 Haziran genel seçim çalışmaları çerçevesindeçalışmalarını sürdüren MHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Zuhal Karakoç Dorakonuştuğu tüm kesimlerden oy sözü alıyor. Klasik siyasi çalışmaların dışınaçıkarak vatandaşa daha yakın davranan Karakoç Dora, süreç kısa olmasına rağmendaha çok insana dokunduklarını söyledi. Vatandaşlarla yaptığı sohbetlerdeKahramanmaraş’ın hakkettiği gibi temsil edilmediği şikayetlerini aldıklarınıbelirten Karakoç Dora, Kahramanmaraş için ayağı yere basan projeleri 3 ay önceprofesyonel bir ekiple hazırlamaya başladıklarını söyledi. Birkaç güniçerisinde projelerini anlatacağını dile getiren MHP Kahramanmaraş MilletvekiliAdayı Zuhal Karakoç Dora şöyle konuştu; “Önceden ayağı yere basan projelerimizihazırlamıştık, fakat gördüklerimiz ve halktan aldığımız geri dönüşlerlebunların üzerine ilaveler yaparak Maraş’ı büyükşehir olma vasfını sadeceisminde değil içeriğinde de bizim sunacağımız katkılarla inşallah yaşatacağız.Daha önce de söylediğim gibi siyasete kadın eli değecek bunu hissettireceğiz.Bu güne kadar Kahramanmaraş’a çok şey yapılmak istendi fakat bunlar hayatageçirilemedi. Siyasetin biraz yorgun olduğunu düşünüyorum, bunun içinde dahadinamik ve heyecanlı kadrolara ihtiyaç var. Milliyetçi Hareket Partisininkadroları bu anlamda başka bir çehre kazandıracak. Heyecanımızla Maraş’ın çehresiniher köşesini dokunduğumuzu göstereceğiz.”

SİGARA KAĞITLARIN A DEĞİL HAFIZALARIMIZA KAZIYORUZ

Projelerinden birini Bugün Gazetesiyle paylaşan KarakoçDora,”Elbistan’da özelleştirme ihalesi yapılan Şeker Fabrikasına Konya Torkumodeli getirmeyi hedefliyoruz. İnsanları doğduğu yerde doyurmayı amaçlıyoruz.En önemlisi Maraş siyaseti açısından bunu her yerde dile getirmek istiyorum;Milliyetçi Hareket Partisi olarak Kahramanmaraş’a ulaşabilir vekiller misyonunugetireceğiz. Halkımıza, perdesiz aralıksız direk kendimiz temas ediyoruz.Bizler halkımızın dertlerini sigara kağıtlarına yazmıyoruz, peçetelereyazmıyoruz, hafızamıza kazıyoruz.”

BUGÜNE KADAR ERDOĞAN’IN MİRASINI YEMİŞLER

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Nusret Güloğlu ise 24Haziran genel seçimlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ilk turda çıkartacaklarınısöyledi. Tabanda ise yerel siyasetçilere tepki olduğunu öne süren Güloğlu şöylekonuştu; “tabanda bu güne kadar Recep Tayyip Erdoğan’ın mirası yenildiğindedolayı halkta bir tepki var. Bu da tabanın nasıl olsa biz oy alırız düşüncesininartık tutmadığını, çalışan, koşan vekillere ihtiyaç olduğunu gösteriyor. Temennimiz24 Haziran seçimlerinde, ilk turda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’lakazanmak ve Milliyetçi Hareket Partisi’ni güçlü bir şekilde meclise sokmak.”

Cumhur ittifakının temelini liderleri Devlet Bahçeli’ninkurduğunu hatırlatan MHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Nusret Güloğlu; “RecepTayyip Erdoğan’ı AK Partiden önce Milliyetçi Hareket Partisi  aday olarak gösterdi. Biz Ülkücüler yolaçıktığımız zaman bedeli ne olursa olsun o hedefe ulaşırız. Recep Tayyip Erdoğankazanmadıktan sonra biz isterse çoğunlukta olalım bir anlamı olmaz. Çünkü Türkiye’ninbeka sorunu var, bundan dolayı her ülkücü, normal adaylarımız dışındateşkilatlarımızla liderimiz karar aldı, Liderimiz bazı gerçekleri gördü, herülkücüde o yoldan gitmek zorunda. Önce Ülkem sonra partim sonra ben. Şimdi ülkeRecep Tayyip Erdoğan, Parti milletvekillerimiz, en sonda da biz.”

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2018, 10:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner15