Ünal, 'Belediyeciliğin Ustası Aday Oldu'

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Tanıtım Medya Başkanı Mahir Ünal, ‘’Belediyeciliğin ustası Kahramanmaraş’a aday oldu’’ dedi

Ünal, 'Belediyeciliğin Ustası Aday Oldu'

Ünal, Kahramanmaraş dünyanın kalbini dinle geliyor adım adım diyen Erdem Beyazıt’tır. Kahramanmaraş esir iken Kırım Kerkük, bana zindan olur Elbistan diyen Abdürrahim Karakoç’tur. Kahramanmaraş Afşinli Hayatidir. Kahramanmaraş şehrim işgal altında iken ben burda duramam diyen Göksunlu Aslanbeydir. Kahramanmaraş’ı Göksunlu Elbistanlı Afşinli diye bölemezsiniz. Kahramanmaraş bir bütündür’’ dedi. 

Ünal şöyle konuştu; Bizim bir belediyecilik hikayemiz var. 21 günde Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğunda insanlar 3 şeyi konuşuyordu. Çöp Çukur Çamur. İnsanların evinde su akmıyordu. Ben öğrenciydim. Su yok, çöp toplanmıyor. 

94 krizi vardı birde. Siz hatırlamazsınız gençler. O dönem, bugün olduğu gibi merkezi hükümet belediyelere paramı götürüyordu? Recep Tayyip Erdoğan insanı merkeze almak nedir herkese gösterdi. Bizim belediyeciliğimizin temeli o’dur. O bu aziz millete hizmetkar olmak ne demektir herkese gösterdi. Recep Tayyip Erdoğan belediyeciliğinin amacı, insanı mahallesinde, ilçesinde huzurlu mutlu yaşamasını sağlamaktır. O yüzden biz 94ten beri şehirlerde insanımızın huzurlu mutlu ve müreffeh olarak yaşamasına önem veriyoruz. AK Parti belediyeciliği 2004te yerel kalkınma başlıyor diyerek yola çıktı ve önce şehirlerin alt yapısını ulaşım alt yapı sorunlarını çözdü. Her belediye başkanımız özveri ile çalıştı. Biz 2009 da daima hizmet daima millet dedik. 2014 te ise işimiz millet gücümüz millet. Biz bu milletin bize çizdiği çizgiden asla sapmadık. Elhamdülüllah büyük Hizmetler verdik. Cumhurbaşkanımız Türkiye’yi dünyanın en büyük ekonomilerinden birisi yaptı. Biz Türkiye’nin önüne 2023 2053 2071 hedeflerini koyduk. 

Babam rahmetli derdi ki, sen dost kazan oğlum. Düşmanı anan da doğurur derdi. Bakıyorsun bu milletin ana muhalefeti dolar 10 lira olacak diye, ülke ekonomisine güvenmek yerine gidip dolar alanların halini görüyoruz. Dolar yükseliyor diye sosyal medyayı ayağa kaldıranlar neredeler?

Belediyeciliğin ustası Kahramanmaraş’a aday oldu. Hayırlı uğurlu olsun. Bizleri sizlere, sizler de Allaha emanet ediyorum.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2018, 14:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15