ÜNAL'DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, parti sözcüsü ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, katıldığı bir televizyon programında 31 Mart yerel seçimlere yönelik önemli açıklamalarda bulundu.

ÜNAL'DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Kendisine yöneltilen sorulara büyük bir içtenlikle cevapveren Ünal, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına eski başbakan Binali Yıldırımisminin konuşulması doğal, kendisi önemli bir aktör” dedi. Ünal, ayrıca 15Şubat'ta seçim tanıtım kampanası yapacaklarının ve MHP’ye jestlerininolabileceğinin bilgisini verdi.

"ÖNCE MİLLET,ÖNCE MEMLEKET"

Yerel seçim çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Mahir Ünal,"15 Şubat'ta seçim tanıtım kampanyamızı yapacağız. Seçim tanıtımı sosyalmedya ağırlıklı olacak. 31 Mart seçimleri için kullanılacak sloganımız belliancak bunu daha sonra açıklayacağız. Şubat'a kadar ara slogan kullanılacak. Busloganın da ‘Önce millet, önce memleket’ olacaktır. AK Parti belediyeciliğindenönce 3 Ç vardı. ‘Çöp, çukur, çamur’ İnsanlar, 'Bizi bundan kurtarın' diyordu.16 yılda bunu yaptık” açıklamalarında bulundu.

“BİNALİ BEY ÖNEMLİBİR AKTÖR”

31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti'nin İstanbul adayıylailgili bilgiler veren Ünal, "Binali Bey'in konuşulması doğal. Binali Beyönemli bir aktördür.  İstanbul adayınınBaşkan Erdoğan'ın Arjantin ziyareti sonrasında, Aralık ayı içinde açıklanacaktır.Adayı açıklanmayan diğer illerin de aynı tarihte duyurulacaktır” şeklindekonuştu.

“DEVLET BEY,TUTARLILIĞINI GÖSTERDİ”

Yerel seçimde Cumhur İttifakı'nın çalışmalarına ilişkinbilgi veren Ünal, "Genel Başkan Yardımcımız, Mehmet Özhaseki ile MHP GenelBaşkan Yardımcısı Sadir Durmaz görüşüyor. Karşılıklı analizler yapılacak.Jestler de yapılabilir. Devlet Bey, hep söylüyor. 'Biz saldırılara karşı,İstanbul, Ankara ve İzmir'in korunması gerektiğini söylüyoruz' diyor. DevletBey, tutarlılığını gösterdi. Devlet Bey, gerçek bir devlet adamlığı sergiliyor.15 Temmuz sonrası en ufak geri adım atmadı. Birileri Devlet Bey'inhassasiyetini AK Parti ile ilişkilendiriyor. Devlet Bey'in yaptıkları milletmutabakatı ile ilgilidir." ifadelerini kullandı.

HABER:MERT POLAT

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2018, 10:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15