Vatandaş yanıtladı ''En çok tanınan milletvekili''

​​​​​​​Kahramanmaraş’ta Bugün Gazetesi sokağın sesini sayfa sütunlarına taşıdı. Kentin sokaklarında yaptığımız röportajlarda en çok tanınan Milletvekilini sorduk. Vatandaşlardan birbirinden ilginç yanıtlar aldık.

Vatandaş yanıtladı ''En çok tanınan milletvekili''

Popüler isimler sayıldı 

Uzatılan mikrofona Milletvekillerin isimlerini sayan vatandaşların birçoğu milletvekillerine Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’dan başladı. Ünal’ın ardından ikinci sırayı Ahmet Özdemir üçüncü sırayı ise Ali Öztunç aldı. TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç'te isimleri sayılan milletvekilleri arasında yer aldı.

Akla gelen ilk isim ''Mahir Ünal''

Sokaktan ve caddelerden geçen vatandaşlarla bire bir yapılan röportajlarda, vatandaşların bir kısmı milletvekillerinin hiç birinin adını sayamazken, kısmen sayanların aklına gelen ilk isim Mahir Ünal oldu. AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı döneminde sempatik tavırlarıyla vatandaşların gönlünde taht kuran Ahmet Özdemir'de unutulmadı.

İsimleri hiç sayılmayanlar oldu

Gazetemizin internet sitesinde de bugün yayınladığı videoda ilginç ifadeler yer alırken, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olduğu dönemde Millet İttifakı tarafından desteklenen Ali Öztunç'ta bilinen vekiller arasında yer aldı. Bazı milletvekillerinin ise isimlerinin hiç sayılmaması dikkat çekti. Esnaflardan bazılarıysa Celalettin Güvenç'e özellikle teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15