YALNIZ ARDIÇ MESİRE ALANINDA BUNGALOV EVLER YÜKSELİYOR

Dulkadiroğlu Belediyesi’nin prestij projelerinden Yalnız Ardıç A Tipi Mesire alanı projesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Konaklama özelliğiyle dikkat çeken mesire alanında Bungalov evlerin inşaatının tamamlanmak üzere olduğu bildirildi.

YALNIZ ARDIÇ MESİRE ALANINDA BUNGALOV EVLER YÜKSELİYOR

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’ın prestijprojeleri arasında yer alan Yalnız Ardıç Mesire alanında çalışmaların devamettiği bildirildi. Yedikuyular bölgesinin gelişmesiyle gündeme gelen YalnızArdıç, A tipi mesire alanı projesiyle Kahramanmaraş’ın kış turizmine katkısağlamaya hazırlanıyor. İçerisinde yaklaşık 30 adet Bungalov ev, kır kahvesi,çay bahçesi, restoran, dil köy, yürüyüş alanları, seyir terasları ve daha birçok hizmeti barındıracak olan Yalnız Ardıç Mesire Alanı, eşsiz doğasıylabölgeye hizmet vermeye hazırlanıyor.
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı NecatiOkay, doğal güzellikleriyle dikkat çeken ilçesinin bu yönünü değerlendirmekadına birçok projeye imza attıklarını kaydetti. Yalnız Ardıç Mesire alanıprojesinin de bu projelerden biri olduğunu aktaran Başkan Okay, konuyla ilgilisözlerini şu şekilde sürdürdü: “İlçemizin doğal güzelliklerini ortaya çıkaranbu gibi projeleri hayata geçirmeyi sürdürüyoruz. Bölgemizin doğal zenginliğiolan bu yeşil alanları en iyi şekilde değerlendirmek adına çalışmalarımız devamediyor. Bu çalışmalardan bir tanesi olan Yalnız ArdıçMesire Alanı projemizi de devam ettiriyoruz. Kış aylarında olmamıza rağmençalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Şuanda gelinen noktada 30 adetBungalov evimizin inşaat çalışması tamamlanmak üzeredir. Bu çalışmalar sonundagerekli alt yapısı hazır olan alanda peyzaj çalışmalarını tamamlayarak hizmeteaçacağız. Yedikuyular bölgesiyle bu alanımız entegre bir şekilde Kahramanmaraşturizmine çok büyük katkılar sağlayacaktır.”


Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2018, 14:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15