YAMANDAN TATLI DOPİNG!..

TFF 2.lig Kırmızı grupta mücadele eden Kahramanmaraşspor'un kampını ziyaret eden ve Kahramanmaraşspor taraftarı olan Engelsiz küçük taraftar Ahmet Eren Yaman Edeler Taraftar Grubu adına akşam idmanını ziyaret ederek tatlı ikramında buldu.

YAMANDAN TATLI DOPİNG!..

Devre arası kampını 20 Ocak’a kadar kendi tesislerindedevam edecek olan Kahramanmaraşspor’a Kampı programı idmanı sırasında TaraftarGruplarından Edeler Grubunun Engelsiz küçük taraftarı Ahmet Eren Yaman sürprizbir ziyaret gerçekleştirdi. Antrenmanlarına giderek takıma moral vermek adına baklava ikramındabulundu. “TAKIMIMIZIN HEPYANINDAYIZ”

Engelsiz küçük taraftar Ahmet Eren Yaman Antrenmansonrasında yaptığı açıklamada “Biz takımımızın şampiyon olacağına inandığımıziçin buradayız. Futbolcu abilerimin takımı şampiyon yapmalarını istiyorum.Bizler taraftar olarak Edeler Grubu olarak Futbolcularımıza elimizden gelendesteği, takımın 12. adamı nasıl olunur bunu göstereceğiz. Kahramanmaraşspor’unbaşarılı ve istikrarlı olması için üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız. Biztakımımızı çok seviyoruz. Renklerine gönül verdiğimiz bu takımın başarısındanen büyük mutluluğu da yine bizler duyarız. Biz hem yönetime hem de teknik ekibegüveniyoruz. Kahramanmaraş aslanı yeniden kükreyecektir. Şuan ki durumumuztabiî ki kötü değil, taraftarlar olarak biz şampiyonluk istiyoruz. Ancak budurumun bir mücadeleye bağlı olduğunu biliyoruz. Bu mücadelenin deKahramanmaraşsporlu futbolcuların yüreğinde olduğunu biliyoruz. Biz 12. adamolarak her şeye hazırız. Yeter ki Kahramanmaraşspor’da hazır olsun” dedi.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirin Kahramamaraşspor Teknik PatronuHayati Soydaş ise Edeler Grubunun bu anlamlı ziyareti için teşekkür ediyorum.Özellikle Engelsiz küçük taraftar Ahmet Eren Yaman bizleri mutlu etti. OnunKahramanmaraşspor sevgisi her şeye değer. Çok Teşekkür ederiz” ifadelerinikullandı. (HABER: İLKER YİYEN)

 

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 10:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner19

banner34

banner37