YENİ YIL MESAJI

Bir yılı daha üzüntü ve sevinçleriyle geride bırakıyor, umut ve beklentilerle yeni bir yıla giriyoruz.

YENİ YIL MESAJI

Meydanagelebilecek her türlü olay sizlerin vereceği destekle suç ve suçluylamücadelenin etkin bir şekilde sürdürülmesine katkı sağlanacaktır. Şüphesiz bumücadeledeki en büyük gücümüz ve motivasyon kaynağımız vatandaşlarımızınbizlere verdiği ve de vereceği destektir.

                Vatandaşlarımızıncan ve mal güvenliğinin bizim için çok önemli ve değerli olduğunu, EmniyetTeşkilatı olarak varlık sebebimizin de zaten bu olduğunu bir kez dahahatırlatmak istiyoruz.

                Müşterekkaderi paylaştığımız bizleri bir arada tutan ve bu günlere ulaşmamızı sağlayandeğerlerimizi, birlik ve beraberliğimizi kimsenin bozmasına izin vermeyecek;yaşamımızda sevginin, saygının, hoşgörünün, eşitliğin, adaletin, toplumun güvenve huzurunun etkin kılınması azmi ve kararlılığı içinde 2019 yılında da 24 saatgörevimizin başında olduğumuzu ifade etmek isterim.

                Buduygu ve düşüncelerle tüm Kahramanmaraş halkımızın, Teşkilat mensuplarımızın veailelerinin yeni yılını kutlar; yeni yılın milletimize ve tüm insanlığa barış,huzur ve refah getirmesini dilerim.


 

 

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15