YERLİ VE MİLLİ ÜRETİME KOŞULSUZ DESTEK!

Akdeniz Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu, Kahramanmaraş Aşçılar ve Pastacılar Derneği ile birlikte Milli Değerlerimize Sahip Çıkıyor. Başkan Ayşe Nazlı, ''Yerli ve Milli üretimin oluşturduğu aksiyonlara koşulsuz destek veriyoruz'' dedi.

YERLİ VE MİLLİ ÜRETİME KOŞULSUZ DESTEK!

Akdeniz Aşçılar Ve Pastacılar Federasyonu (Akapafed) GenelSekreteri, Kahramanmaraş Aşçılar Ve Pastacılar (Kahapad) Yönetim Kurulu BaşkanıAyşe Nazlı yaptığı açıklamada, ''Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu'na(TAŞPAKON) bağlı Akdeniz Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu(AKAPAFED),Kahramanmaraş Aşçılar ve Pastacılar Derneği (KAHAPAD) olarak sonzamanlarda ülkemizde kurgulanan ekonomik oyunlar ve yaptırımlar nezdinde,hükümetimizin almış olduğu, ana fikrini milli ve yerli üretimin oluşturduğuaksiyonlara koşulsuz destek veriyoruz'' dedi.


Üst kuruluşumuz Taşpakon'un tarafımıza tebliğ ettiği27.09.2018 tarihli, 2018/55 sayılı, Milli Değerlerin Korunması ve Yerli ÜrünKullanımına Destek konulu yazıya istinaden, bizde KAHAPAD olarak konu ileilgili, gıda, mutfak ekipmanı, set üstü, porselen, üniforma, sunum ekipmanlarıvb. olmak üzere üyelerimizin görev aldıkları işletmelerde yerli ve milliürünlerimizin kullanımına dikkat etmeleri konusunda gerekli teşvik ve yaptırımlarıuygulamaya başladık diyen Nazlı, ''Bu bağlamda Akdeniz bölgesinde gerek mülkiamirlikler ile yerel yönetimler gerekse eğitim kurumları ve STK'lar ileişbirliğine gidebileceğimizi bildirir, halkın bilinçlendirilmesi için TümAşçılar Ve Pastacılar Konfederasyonu İle Türkiye Lokantacılar Ve PastacılarFederasyonu iş birliği ile hazırlanan ilgili kaynakları paylaşarak bu bilincinartırılması konusunda gerekenlerin yerine getirilmesi için göreve hazırolduğumuzu bildirmek isteriz'' ifadeleri ile sözlerini tamamladı. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2018, 10:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner14

banner13

banner17