Cinsel ilişkiyi izlediği ifşa olmuştu! Oktar ve kediciğinin gizli geçitteki görüntüleri patladı

Adnan Oktar’ın örgüt mensuplarını toplu olarak ilişkiye zorladığı, bu anları izlediği ve bu esnada cinsel saldırıda bulunduğu ortaya çıkmıştı. Şimdi de suç örgütüne yönelik operasyondan dakikalar önce Kandilli'deki villasından kaçan Adnan Oktar ve kediciği Didem Ürer'in gizli geçitten kaçış görüntüleri patladı.

Cinsel ilişkiyi izlediği ifşa olmuştu! Oktar ve kediciğinin gizli geçitteki görüntüleri patladı

Oktar'ın örgütüyle ilgili hazırlanan iddianamede, Oktar’ın örgüt mensuplarını toplu olarak ilişkiye zorladığı, bu anları izlediği ve bu esnada cinsel saldırılarda bulunduğu ortaya çıkmıştı. 

İşkence yöntemleri, cinsel sapkınlık, taciz

İddianamede Adnan Oktar ve örgüt üyelerinin "Turnike" adı verilen "cinsel işkence" ve "cinsel sömürü" sistemi, örgüt içerisinde uygulanan işkence yöntemleri, cinsel sapkınlık, taciz, röntgencilik hakkında detaylı bilgiler yer aldı.

Örgüt üyesiyle cinsel ilişkiye zorlama

Erkek örgüt üyelerinin örgüte 'sevgili' olarak getirdiği kız arkadaşlarını dini telkin, zorlama, görüntü ve fotoğraf ile şantaj etme yöntemlerini kullanarak örgütte "Kardeş" denilen onlarca erkek örgüt üyesiyle cinsel ilişkiye zorladıkları ifade edildi.

Adnan Oktar'a hazır hale getiriliyorlardı

Birlikte olduğu erkek sayısı arttıkça kişiliğinden ve karakterinden uzaklaşarak maddi manevi yok edilme safhasına gelen örgüt üyesi kadınların Adnan Oktar'a hazır hale getirildiği ve böylece örgüt liderinin cinsel tacizlerine karşı koyması engellendiği anlatıldı.

Gizli geçitten nasıl kaçtılar?

Öte yandan ortaya çıkan yeni güvenlik kamerası görüntülerinde Adnan Oktar ve 2 numaralı kediciği Didem Ürer'in operasyondan kısa süre önce villadan gizli geçitten nasıl kaçtıkları ortaya çıktı.

Çantalarında yüklü miktarda döviz çıkmıştı

Lüks villasından kaçan Adnan Oktar ve Didem Ürer, ekiplerin çalışması sonucu kısa sürede yakalanmıştı. Oktar ve Ürer'in görüntülerde dikkat çeken çantalarında ise yüklü miktarda döviz çıkmıştı.

Gizli geçit varmış

Adnan Oktar ve Didem Ürer'in Kandilli'deki örgüte ait villadan kaçış anına ilişkin görüntülere ulaşıldı. Görüntülerde Kandilli'deki villadan aşağı yola doğru inen bir gizli geçidin olduğu görülüyor. 

Operasyondan önce kaçmışlardı

Bu gizli çıkış yolu üzerinden operasyon anından dakikalar önce Adnan Oktar ve Didem Ürer ana yola iniyor. Aynı zamanda Oktar'ın kaçtığı yoldan başka örgüt kadınların da geçtiği dikkatlerden kaçmadı. 

Lüks aracına binip hızla uzaklaştı

Polis baskınından kaçan Oktar'ın saat 05:22'de kaçış güzergahının bittiği yerde beklettiği lüks aracına bindiği, buradan hızla ayrıldığı görülüyor. 

üks aracına binip hızla uzaklaştı

Polis baskınından kaçan Oktar'ın saat 05:22'de kaçış güzergahının bittiği yerde beklettiği lüks aracına bindiği, buradan hızla ayrıldığı görülüyor. Oktar ve Ürer, gizli araçla Sarıyer'e giderken yakalanmış ve üzerlerinden 40 bin dolar ve bir çanta dolusu döviz ele geçirilmişti.

24 saat araba ve tekne bekletiyordu

Operasyon kapsamında incelemeye alınan gizli yolun detayları da ortaya çıkmıştı. İddialara göre Adnan Oktar, polis baskınlarına karşı 24 saat Üsküdar'daki villasında ve Kandilli'deki villasında birer araba, sahilde ise bir tekne bekletiyordu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15