Şeyma Subaşı'ndan Melisa açıklaması: Kızımı artık...

Geçtiğimiz sene sonlarında Acun Ilıcalı ile boşanması magazin gündemine son dakika olarak düşen Şeyma Subaşı kızıyla ilgili açıklama yaptı. İkilinin kızları Melisa'nın velayeti Subaşı'ndan alınıp Acun Ilıcalı'ya verilmişti. Şeyma Subaşı hemen hemen her fırsatta yurt dışında sevgilisi Guido Senia ile partilerde görüntüleniyor. İstanbul'a gelip kızı Melisa ile vakit geçiren Şeyma Subaşı kızı ile ilgili "Artık kandıramıyorum" dedi.

Şeyma Subaşı'ndan Melisa açıklaması: Kızımı artık...

Geçtiğimiz aylarda son dakika velayet davasını kaybeden Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı'nın kızı Melisa'nın velayeti baba Acun Ilıcalı'ya verilmişti. Hemen hemen her fırsatta yurtdışında sevgilisinin yanında bulunan Subaşı İstanbul'a gelince kızıyla bolca vakit geçirmeye çalışıyor.

"KANDIRAMIYORUM ARTIK"

Kısa bir süre öncesine yurt dışında olan Şeyma Subaşı, Türkiye'ye döner dönmez kızıyla vakit geçirmeye başladı. Onunla birlikte geçirdiği keyifli anlara dair video ve fotoğrafları hesabından paylaşan Subaşı bu defa da onun ne kadar büyüdüğünü gösteren bir paylaşımda bulundu. Şeyma Subaşı "Kandıramıyorum artık" notunu düştüğü videosunda kızıyla sohbet ederken görülüyor.

"YETENEĞİMİN OLDUĞUNU SÖYLEMİŞLERDİ"

"Oyunculuk teklifleri var mı? sorusuna Şeyma Subaşı, "Şu anda gelen bir teklif yok. Gelirse düşünürüm. Tekliflere göre, iyi bir projeden teklif gelirse neden olmasın? Ama dizi olmaz, sinema projesi olabilir.

Yetenekli olup olmadığımı çok bilmiyorum ama bir kez Beyaz Show'a çıkmıştım. Oradaki herkes benim oyunculuk yeteneğimin olduğunu söylemişlerdi" ifadelerini kullandı.

Dünyayı gezmeye devam edeceğini söyleyen Şeyma Subaşı, "Dünyayı gezmeye devam edeceğim. Dünya'da gitmediğim bir süre yer var. Afrika ve Tokyo'ya çok gitmek istiyorum. Gitmediğim bir sürü ülkeler var tabii." diyerek oyunculuğa yeşil ışık yakmıştı.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 10:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15