HOCALI KATLİAMI

      Bundan26 sene önce, Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ Bölgesi Hocalı beldesinde Ermeniler, binlerce  Müslüman Türk'ü katletti.

     Ermenilerinyapmış olduğu  bu katliamdan  650 insan şehit oldu. Bilerce yaralı vardı. Şehit olanların arasında  yüzlerce çocuk,kadın,ihtiyar vardı.

    Kundak da kiçocuğu süngülediler. Hamile kadınları öldürdüler.  Ermeniler bu vahşeti Maraş ta da yaptılar.  Bunların genlerinde öldürmek ve vahşetvardır.

    26 Şubat Ermenikatliamlarının 26. yıldönümüdür. Ermenistan ve  bu katliama destekveren bütün batılı devletleri  şiddet venefretle kınıyorum.

    ABD   OYUNLARI

    Yüzyıllardan beri Osmanlı İmparatorluğutopraklarında her türlü imkanları ile yaşayan bu vahşi Ermeniler ne oldu daekmek yedikleri topraklara ihanet ettiler.

    Ne oldu ?Avrupa ve ABD  Anadolu topraklarına gözdikti.  Bunun içinde her zaman olduğugibi bu topraklarda yaşayan Ermenileri kışkırttı. Onlara destek vaadi verdi.

     Anadolu da içiçe yaşadığımız Kürtleri de aynı taktiklerle kışkırttılar. Onlara da devletkurma ve arkalarında olmayı vaat ettiler.

    Bir ara Alevi-Sünni çatışmasını körüklediler.  Bütünbu oyunları düzenleyenler  sadece Anadolutopraklarında hakimiyet kurmaya yöneliktir.

   Ama Butoprakların gerçek sahipleri buna müsaade etmediler. PKK,DEAŞ,PYD   vs. terör örgütleri ile bizi çatışmalarasürükleyen ABD hak ettiği belayı bulacaktır.

   Yüz yıl önceplanlar bu tezgahlar bizi güçlendirmiştir. Bu gün geldiğimiz zamanda Afrin dehain devletlerin oyunlarını bir kez daha bozuyoruz.

   BARIŞ İÇİNDEYAŞAMAK İÇİN SAVAŞA HAZIR OLMALIYIZ

    ABD yüz yıldanberi bize müttefik gibi göründü ama,Türkiye ye en büyük oyunu onlar oynadı.

    Göz göre göreSuriye tarafındaki sınırlarımıza  askergetirdi. Oradaki teröristleri silahlandırdı. Türk ordusunun karşısınaçıkarttı.  Kürdü Türk'e kırdırma taktiğiuygulamaktadır. ABD  teröristlere silahverdi. Kendi kurduğu terör örgütü DEAŞ ile sözde mücadele için PYD ye destek veriyor. PYD  de  ABDnin kurduğu bir terör örgütü.

   Daha öncekiyazılarımda işaret etmiştim. ABD ye inanmayın . ABD yöneticileri yalancı vesahtekardır. Hatta Sayın Cumhurbaşkanımızın ABD li yetkililerle görüşmesiniistememiştim. Çünkü bunlar bizimle dalga geçiyorlar.

   Bütün bunlarınsonucunda şunu söylemek istiyorum. Türkiye güçlü olmalı. Kendi silahlarınıyapmalı. Kendi uçağını yapmalı. Kendi madenlerini işletmeli.  O zaman bu düşman devletler ile mücadeleederiz.  Barış içinde yaşamak için savaşahazır beklemeliyiz.

YORUM EKLE

banner15