İşitme engelli çiftin sessiz mutluluğu

Kahramanmaraş’ta yaşayan işitme engelli Mehmet Akif Yüce, sosyal medyadan tanıştığı Adanalı işitme engelli Özge Şanlı ile mutluluğa 'evet' dedi.

Düğün töreninde duygu ve düşüncelerini kendilerinegörüntüleyen gazetecilerle paylaşan çiftin mutlulukları gözlerinden okundu.Kendisi gibi işitme engelli olan biriyle evlendiği için çok mutlu olduğunusöyleyen gelin Özge Şanlı, “Çok mutluyum kendisiyle evleniyorum” dedi.

İşitme engelli damat Mehmet Akif Yüce ise, “Sosyalpaylaşım sitesinde tanıştık, ortak arkadaşlarımız vardı konuştuk ve şimdievleniyoruz” diye konuştu.

Bu özel günlerinde kendilerini yalnız bırakmayanyakınlarına ve arkadaşlarına teşekkür eden damadın babası Ahmet Yüce de,“Çocuklarımızın böyle güzel ve meşakkatli olan düğün çalışmaları sonucundagüzel bir düğün töreni gerçekleştirdik” dedi.

Gelinin babası Mehmet Şanlı ise engelli çiftin iş sahibiolabilmesi için yetkililere çağrıda bulunarak, “Biz çocuklarımızı sesizdünyalarında buluşturduk. İnşallah onlara iyi bir iş imkanı sağlanır ve bizlerde daha çok mutlu oluruz” diye konuştu.

Damadın annesi Songül Yüce ile gelinin annesi BesimeŞanlı ise, “Çocuklarımızın mutluluğu için buradayız onlar için geldik,mutluluklar dilerim” diye konuştular.

Düğün törenine katılan AK Parti KahramanmaraşMilletvekili İmran Kılıç ise, “Mutluluklar paylaşılınca çoğalır, bir taraftanda ülkemizin güvenliği, memleketimizin huzuru açısından güvenlik güçlerimizAfrin’de operasyon yapıyorlar. İnşallah onların zafer haberlerini almakta bizimşu anda düğününe katıldığımızın kardeşlerimizin mutluluğunu daha da arttıracak”dedi. 

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2018, 10:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15