KAHRAMANMARAŞ'TA OĞUZHAN KOÇ RÜZGARI ESTİ

Pop müziğin genç ve yetenekli ismi Oğuzhan Koç, Piazza alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde düzenlenen mini konserde en sevilen şarkılarını Kahramanmaraşlılar için seslendirdi. Sempatik popçu mini konserin ardından imza dağıttığı hayranlarıyla fotoğraf da çektirdi.

KAHRAMANMARAŞ'TA OĞUZHAN KOÇ RÜZGARI ESTİ

Sosyal, kültürel ve sanatsal aktivitelerle ünlü isimleriKahramanmaraşlılarla buluşturan Piazza AVM, son olarak pop müziğin yetenekliisimlerinden Oğuzhan Koç’u ağırladı. Söz ve müziği kendisine ait olan “KüsmeAşka” isimli şarkısıyla geçtiğimiz yaza damgasını vuran Oğuzhan Koç’un,alışveriş merkezinin etkinlik alanında verdiği mini konser ve imza günüetkinliğine Kahramanmaraşlılar yoğun ilgi gösterdi.

Konserde hit şarkılarını Kahramanmaraşlılar içinseslendiren genç popçuya sevenleri de eşlik etti.

Hayranlarının sevgi gösterileri eşliğinde sahneye çıkanOğuzhan Koç, sahne performansı ve enerjisi ile Kahramanmaraşlıları adetabüyüledi.

 

GÖNÜLLERİ FETHETTİ

Konserin ardından imza günü etkinliğine geçen OğuzhanKoç, imza dağıttığı sevenleriyle sohbet ederek, bol bol fotoğraf çektirdi.Sempatik tavırlarıyla hayranlarının gönlünü bir kez daha fetheden Oğuzhan Koç,Kahramanmaraşlıların ilgisinden duyduğu memnuniye

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2017, 09:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15