Oğuzhan Koç Kahramanmaraş'ta hayranlarıyla buluşacak

Söz ve müziği kendisine ait olan “Küsme Aşka” isimli şarkısıyla geçtiğimiz yaza damgasını vuran genç popçu Oğuzhan Koç, Kahramanmaraşlı hayranları ile 25 Kasım Cumartesi günü Şanlıurfalı hayranları ise 26 Kazım Pazar günü Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde buluşacak.

Oğuzhan Koç Kahramanmaraş'ta hayranlarıyla buluşacak

Koç, 25 Kasım Cumartesi günü saat 15.00’da Piazza Alışverişve Yaşam Merkezi’nde düzenlenecek olan mini konser ve imza günü etkinliği ileKahramanmaraşlı sevenleriyle bir araya gelecek. Sevilen şarkılarınıKahramanmaraşlılar için seslendirecek. Genç sanatçı mini konserin ardındanhayranlarına imza dağıtacak.

 

İmza gününe gelenler Oğuzhan Koç ile sohbet etme ve fotoğrafçektirme imkanı da bulacak.   Sözü vemüziği kendisine ait olan “Küsme Aşka” isimli şarkısı ile büyük beğeni toplayanOğuzhan Koç, Kahramanmaraş’taki konserinden bir gün sonra da Şanlıurfalıhayranlarının karşısına çıkacak. 26 Kasım Pazar günü saat 15:00’te PiazzaAlışveriş ve Yaşam Merkezi’nde sahne alacak olan genç popçu hit olanşarkılarını Şanlıurfalılar için söyleyecek.

 

  ‘KÜSME AŞKA’ 17 SAAT İÇİNDE 1 MİLYON KEZİZLENDİ

  BKM’nin "ÇokGüzel Hareketler Bunlar" isimli komedi programında sergilediği oyunculukperformansına müzik yeteneğini de ekleyerek kısa sürede adından söz ettirmeyibaşaran Oğuzhan Koç, ilk albümü, ‘Ben Hala Rüyada’yı 2013 yılında piyasayasüren Oğuzhan Koç, 2015 yılında Gülben Ergen ile birlikte seslendirdiği ‘AşklaAynı Değil’ ve 2016'da ‘Bulutlara Esir Olduk’ isimli single çalışmalarınıpiyasaya sürdü.   Oğuzhan Koç, geçtiğimizyaz çıkardığı son single olan ‘Küsme Aşka’ ile dijital platformlardayayınlandığı ilk gün 17 saat içinde 1 milyon kez izlenmeyi geçerek rekor kırdı.Yaza damgasını vuran ‘Küsme Aşka’ isimli şarkı, müzik platformu fizy’de de ençok dinlenen şarkı oldu. Oğuzhan Koç’un, Murat Dalkılıç ile düet yaptığı, söz ve müziği kendisine ait olan “Aşinayız” isimlison çalışması ise müzik listelerine hızlı bir giriş yaptı.


Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2017, 08:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15