Beren Saat yasak aşk mı yaşıyor fotoğraf olay oldu!

Beren Saat'in son günlerde şarkıcı Kenan Doğulu ile olan evliliğinde kara bulutlar dolanıyor. Hatta çiftin gizlice boşandıklarını söyleyenler bile var. İki taraftan henüz resmi bir açıklama gelmese de ortaya atılan bir iddia ve fotoğraf günün konusu oldu.

Beren Saat yasak aşk mı yaşıyor fotoğraf olay oldu!

Beren Saat yaptıkları, kafa karıştıran paylaşımları ve Kenan Doğulu ile olan olay evliliği ile son günlerin en çok konuşulan ismi. Dillere destan evliliğinde şu sıralar kara bulutlar dolaşan Beren Saat hakkında ortaya atılan bir iddia ve fotoğraf ise bomba etkisi yarattı. Beren Saat'in başrolünde yer aldığı Netflix yapımı ikinci orijinal Türk dizisi 'Atiye'nin çekimleri tam gaz devam ediyor. Dizisi merakla beklenen Beren Saat'in özel hayatını da magazin basını çok yakından takip ediyor.  

Eşi Kenan Doğulu ile aralarında soğuk rüzgarlar esen Beren Saat evleri ayırmış ve kendine özel bir daire tutmuştu. Bu haberin ardından çiftin aralarının iyice açıldığı hatta gizlice boşandıkları bile iddia edilmişti. İki tarafında sessiz kalması resmi bir açıklama yapmaması kafaları karıştırmış ayrılık iddialarını daha da güçlendirmişti. Bugün ise bir magazin sitesinde paylaşılan fotoğraf gündeme bomba gibi düştü. 

Bu fotoğrafı isim vermeden paylaşan @magagenius sayfası altına şu notu düştü: “Çok ünlü artist kızımız problemli evliliğine noktayı koymuş gibi. Şimdi ‘arkadaşız’ derler.”Bu paylaşıma kısa sürede takipçilerden yorum yağdı. Yorum yapanların bir çoğu ise o kişinin Beren Saat olduğunu iddia etti. Beren Saat'i saç şeklinden ve fiziğinden tanıyanlar ise bu paylaşıma kısa sürede binlerce yorum yağdırdı. 

İşte kriz çıkaran o paylaşıma yapılan yorumların bazıları..

- Dövmesinden tanıdım kesim Beren saat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15