Burak Özçivit sonunda sessizliğini bozdu !

Doğum kiloları nedeniyle eleştirilen Fahriye Evcen'e sonunda eşi Burak Özçivit'ten destek geldi. Birçok ünlü isim Fahriye Evcen'in doğum kiloları nedeniyle eleştirilmesinin ardından Evcen'e destek çıkmışken eşi Burak Özçivit, sessiz kalmıştı ki sonunda o sessizliğini bozdu.

Burak Özçivit sonunda sessizliğini bozdu !

Fahriye Evcen, kendisi gibi oyuncu olan Burak Özçivit ile Çalıkuşu setinde tanışarak 2017 yılında hayatını birleştirmiş ve Nisan ayında bu evliliği Karan bebek ile taçlandırmışlardı. Doğumun ardından tüm zamanını bebeği Karan ile geçiren Fahriye Evcen'in ise son hali merak konusu iken ilk kez Bodrum'da görüntülenmişti. Bodrum'da ailecek tatil yapan Fahriye ve Burak çifti, havuz başında görüntülenmiş, Evcen'in doğum kilolarını veremediği dikkat çekmişti. Bodrum tatili dönüşü bir de Yeni İstanbul Havalimanı'nda objektiflere takılan çiftten Evcen'in son hali olay olmuştu.Fahriye Evcen'in doğum kilolarını verememiş olması birçok kişi tarafından çok konuşulmuş, sosyal medya ikiye bölünmüştü. Evcen'i kilosu nedeniyle eleştirenler olduğu kadar destek çıkanlar da olmuştu.Birçok ünlü isminde içinde olduğu bir grup Evcen'e ''Sen her halinle güzelsin'' diyerek destek çıkmışken eşi Burak Özçivit'in sessiz kalması ise dikkatleri üzerine çekmesine neden olmuştu.Burak Özçivit, sonunda o sessizliğini bozarak Fahriye Evcen'e desteğini gösterdi. Cihangir'de bir mekanda arkadaşı ile otururken görüntülenen Özçivit, ''Fahriye çok iyi bir anne, her haliyle çok güzel'' dedi. Fahriye Evcen’in anneliğinden de övgü dolu sözlerle bahseden Burak Özçivit, eşini her haliyle sevdiğinin de altını çizdi. 

Burak Özçivit'ten önce Fahriye Evcen'e yeni olan Pelin Akil, Bengü gibi isimler de desteğini sosyal medya paylaşımlarıyla göstermişlerdi. İkiz annesi olan Akil, "Emzirdiğim süre boyunca lohusayım ben! Sütüm iyi olsun diye canımın çektiğini hem de fazlasıyla yemekten kendimi hiç alıkoymuyorum. Tüm yaşamım boyunca olduğum en fazla kilomdayım ama kendimi de hiç bu kadar sevmemiştim. Anne olmak çok güzel. Her kadın güzel. Fahriye Evcen de çok çok güzel''  demişti. Geçtiğimiz hafta doğum yaparak kızı Zeynep'i kucağına alan şarkıcı Bengü ise şunları söylemişti: ''Ben de yeni doğum yaptım, lohusayım, emziriyorum. Benim de ellerim, ayaklarım, yüzüm ödemden şiş. İyi besleniyorum; asla kilomu dert etmeden bizim için sağlıklı olan ve süt arttıran ne varsa yiyorum. Yeter ki sütüm bol olsun, bebeğim sağlıklı olsun. Gözüm başka bir şey görmüyor. Fahriye'nin de gözlerinden mutluluk akıyor. Pırıl pırıl bakıyor gözleri. Dünyanın en büyük aşkını yaşarken kilosunu hiç dert ettiğini sanmıyorum! Her halinle çok çok güzelsin fahriye. Evladın ve eşinle hep sağlıklı, huzurlu çok mutlu olun." Vildan Atasever ise Fahriye Evcen için ''Sen her halinle güzelsin. her şeyden önemlisi Karan bebeğin biricik annesisin...'' paylaşımında bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15