Kız gibi giyindiriyordu Charlize Theron'un oğlu bu yaşta cinsiyet değiştiriyor

Charlize Theron evlat edindiği oğlu Jackson Theron'u kız gibi giydirdiği için eleştirilerin hedefindeydi, ünlü yıldız oğlunun son halini paylaştı. 'O artık trans' diyen ünlü yıldızın oğlu bakın kaç yaşında...

Kız gibi giyindiriyordu Charlize Theron'un oğlu bu yaşta cinsiyet değiştiriyor

Hollywood yıldızı Charlize Theron evlatlık oğlunun cinsiyeti ile gündeme oturdu. Evlat edindiği oğlunu kız gibi giydirdiği için eleştirilen, Charlize Theron, oğlu Jackson Theron'ın 'trans birey' olduğunu açıkladı. Charlize Theron, oğlunun son halini sosyal medyada yayınladı.

Oğlunun son hali : Oğluna kız kıyafetleri giydirdiği için eleştirilen Theron, ‘trans kız’ olan Jackson’ın elbiseli fotoğrafında yüzünü göstermedi. Theron, çocuklarının fotoğrafını ilk kez, Kasım 2016’DA Dünya Evlat Edinme Günü’nde göstermişti.Oğlunun ilk hali : Güney Afrikalı oyuncu, kız gibi giydirdiği için eleştirilmesine karşı, daha önce verdiği bir röportajda Jackson'ın aslında kız olduğunu söylemişti. Ben erkek değilim dedi
Jackson'ın en az kız kardeşi August kadar kız olduğunu söyleyen Theron, "Jackson 3 yaşındayken bana 'Ben erkek değilim' dedi. Ben de herhangi bir ebeveyn gibi 'Peki' dedim. İki çok güzel kız sahibiyim" demişti.Oğlu Jackson Theron şu an kaç yaşında?
Charlize Theron'un, 'trans' olduğunu açıkladığı oğlu henüz cinsel kimliğini belirleyecek bir yaşta değil. Küçük Jackson şu an 7 yaşında. Charlize Theron'un August Theron adında bir kızı daha bulunuyor. Çocuklarının her ikisini de evlatlık almıştı. 44 yaşındaki oyuncu, çocuklarının gelecekte ten renkleri yüzünden ayrımcılığa uğramasından endişe ettiğini dile getirerek, "Açık konuşmak gerekirse bu ülkede (ABD) çok iyi teklifler alsam dahi taşınmayı asla düşünmeyeceğim noktalar var. Hala ırkçılığı tartıştığımıza inanamıyorum. Bu konu artık kapanmalı. Cinsiyet eşitliği de öyle” ifadesini kullanmıştı.ABD Başkanı Donald Trump'ın söylemleri nedeniyle ırkçılığın yükseldiğini söyleyen Theron, "Eğer bu süreç böyle devam ederse çocuklarımı da alıp ABD'den gidebilirim. Çünkü çocuklarım için en son isteyeceğim şey, onlar için güvende hissetmeyecekleri bir yerde kalmak" diye konuşmuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15