Kocasının villasını tercih etmedi! İşte yeni evinin değeri...

Ebru Güneş Kanlıca'daki yalısıyla ilgili kararını verdi. Yıllar önce 25 milyon liraya alınan ve yalıda eşi Rıza Sarraf'ın tadilat yapması sebebiyle hakkında da dava da açılan Ebru Gündeş bu sefer Kemerburgaz'ı tercih etti.

Kocasının villasını tercih etmedi! İşte yeni evinin değeri...

Ünlü sanatçı Ebru Gündeş Kanlıca'daki ikiz yalısından taşınmaya karar verdi.180 derece Boğaz manzaralı yalıda 9 yaşındaki kızı Alara ile birlikte yaşayan Gündeş, kararıyla şaşırttı. Kanal D'de yayınlanan 2. sayfa'nın haberine göre; yıllar önce 25 milyon TL'ye alınan yalıyı boşaltmaya hazırlanan Ebru Gündeş rotayı Kemerburgaz'a çevirdi.

Gündeş'in orman içindeki yeni villasının değeri ise yaklaşık 13 milyon TL.

EŞİNİN KEMERBURGAZ’DAKİ VİLLASINDA KİMSE YAŞAMIYOR

Magazin programında yapılan haberde, Ebru Gündeş’in Reza Zarrab’ın yıllar önce Kemerburgaz’da 7 milyon liraya satın aldığı villasına da çıkabileceği söylendi. Ancak bu villanın uzun süredir kullanılmadığı biliniyor. Gündeş’in tadilat ve dekorasyon için 2 milyon liradan fazla harcanan villayı tercih etmemesi ise bu taşınmayla birlikte eşiyle olan tüm bağını koparmak istediği şeklinde yorumlandı.

DAVA AÇILMIŞTI!

Beykoz Kanlıca'daki yalılarında, Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu'na aykırı tadilat yaptırdığı iddiasıyla iş adamı Rıza Sarraf ve eşi Ebru Gündeş'e dava açılmıştı. Ebru Gündeş savunmasında, "Suça konu edilen Kanlıca Mahallesi'nde 4 ve 5 parseller üzerindeki 2 yalıyı eşim Rıza Sarraf yaklaşık 6 yıl önce satın almıştı. Bu yalılardan 5 parsel üzerindeki benim adıma tapuda kayıtlıydı. Bu yalılar üzerinde gerçekleştirilen tadilatlar, eşim tarafından yaptırılmıştır. Benim bir ilgim bulunmamaktadır. Ben sonradan yalıyı eşime devrettim. Şu an benim üzerime değildir. Suçlamaları kabul etmiyorum. Beraatımı talep ederim" demişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner35

banner15

banner41

Kahramanmaraş eczane