BU COŞKUYU BİRLİKTE YAŞAYALIM

Türkiye’nin Cumhurbaşkanı Ak Parti Genel Başkanı Büyük Usta Recep Tayyip Erdoğan Kahramanmaraş’ta edelerle buluşuyor. Coşkunun en üst seviyeye çıkacağı bugün Kahramanmaraş Dünya liderini ağırlayacak. Tüm hemşerilerini mitinge davet eden İl Başkanı Debgici; “dünya liderini hep birlikte karşılayalım, buradan dünyaya mesaj verelim” dedi.

BU COŞKUYU  BİRLİKTE  YAŞAYALIM

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici,bugün Müftülük Meydanında saat 14.00’da başlayacak Recep Tayyip Erdoğan’ınmitingine tüm hemşerilerini davet etti. Kahramanmaraş olarak bir dünya lideriniağırlamanın onurunu yaşadıklarını dile getiren Debgici bu coşkuyahemşerilerinin de ortak olmasını istedi. Debgici; “hemşerilerimiz SaygıdeğerCumhurbaşkanımızı 16 yıldır mahşeri kalabalıkla coşku içerisinde karşıladı.Aynı coşkunun artarak devam edeceğine inanıyorum. Perşembe günü kentimizin tümnoktalarından insan seli Cumhurbaşkanımızı dinlemeye gelecek ve Müftülükmeydanını hınca hınç dolduracak. “ dedi.

Erdoğan’ın Kahramanmaraş’tan her zaman en üst düzeymotivasyonla ayrıldığını belirten İl Başkanı Debgici şöyle konuştu; “Hemşerilerimizher zaman cumhurbaşkanımızın yanında yer almıştır. Aynı coşkuyla bir kez dahacumhurbaşkanımızı bağrımıza basacağız. Cumhurbaşkanımız buradan aldığı güçletüm dünyaya mesaj verecek. Tüm teşkilatlarımız ilk gündenbu yana cumhurbaşkanımızla yol yürümenin onurunu yaşadı.  Cumhurbaşkanımızı temsil noktasında bütünvatandaşlarımızla ulaşmaya çalıştık ve 24 Haziranda Pazar günü sandıktaki enbüyük anket, milletimizin iradesini yansıtacak o en büyük sonuçta Kahramanmaraşyine üzerine düşeni en güzel şekilde yapacaktır. Kahramanmaraş’ın kararlılığınınbaşlangıcı miting olacak ve bu kararlılığı da seçimde taçlandıracağız. Ramazanbayramından sonra ikinci bayramı demokrasi bayramını Pazar günü yaşayacağız. Biztüm hemşerilerimizi Perşembe günü saat 14.00’da müftülük meydanına liderimizikarşılamaya, ağırlamaya bekliyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2018, 12:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15