“31 Mart’a Kadar Durmak Yok ”

Milliyetçi Hareket Partisi Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Emrah Satıcı,”Her zamankinden daha çok birlik beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde 31 Mart Belediye Başkanlığı seçimleri bizler için büyük önem arz etmektedir” diyerek Cumhur İttifakına destek istedi.

“31 Mart’a Kadar Durmak Yok ”

Milliyetçi Hareket Partisi Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Emrah Satıcı, 31 Mart akşamına kadar sıkmadık el gitmedik ev bırakmayacağız diyerek şunları kaydetti;  “MHP Genel Başkanı Hemşehrimiz Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın almış olduğu kararla Cumhur İttifakı kurulmuş ve bu ittifak Pazara kadar değil Mezara kadardır demişlerdir. Bizler buradan aldığımız mesajla her zamankinden daha çok çalışacağız ve Cumhur İttifakını’nın başarıya ulaşması için gayret edeceğiz. Bizler Dulkadiroğlu Cumhur İttifakı Adayımız Necati Okay ve Belediye Meclis Üyelerimizi büyük bir oy oranı ile seçmeliyiz. Bunun için daha çok çalışmalıyız” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Emrah Satıcı, Cumhur İttifakının başarılı bir sonuç alacağına inancının tam olduğunu söyleyerek 31 Mart’a kadar durmak yok çalışmalara devam dedi. Cumhur İttifakının başarısı için çalışacaklarını hatırlatan Satıcı, Ak Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Hemşehrimiz Devlet Bahçeli’nin Cumhur İttifakında mutabakata varmaları ile Türkiye’de güzel bir birliktelik sağlanmıştır diyerek şunları söyledi; “Bizler liderlerimizin kurduğu Cumhur İttifakının başarıya ulaşması için ve Cumhur İttifakı Adaylarımızın kazanması için çalışacağız.  Dulkadiroğlu Belediye Başkanımız ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayımız Necati Okay’ın yapacağı projelerin hayata geçmesi için destek olacağız. Birlikte  Dulkadiroğlumuz’a güzel hizmetler yapacağız. İnşallah Cumhur İttifakı Dulkadiroğlu ve Türkiye Genelinde güzel sonuçlar alarak Ülkemizi parçalamaya çalışanlara en büyük cevabı vereceklerdir” diyerek Cumhur İttifakına destek istedi.

HABER:YAŞAR ERİKLİ

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2019, 10:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15