-5 derecede Muhsin Başkan Sevgisi Göksun’u Isıttı

Büyük Birlik Partisi Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, ölümünün 10. yıldönümünde Göksun’da dualarla anıldı. Göksun otogarında ‘Yazıcıoğlu’na Vefa Yürüyüşü’ adında toplanan kalabalık BBP Seçim İrtibat Bürosuna kadar yürüyüş gerçekleştirdi. Seçim İrtibat Bürosuna önünde Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan program yapılan konuşmaların ardından son buldu.

-5 derecede Muhsin Başkan Sevgisi Göksun’u Isıttı

Programda BBP Göksun İlçe Başkanı Ahmet Arslan, Alperen Ocakları Kahramanmaraş İl Başkanı Mehmet Akif Gelir, BBP Kahramanmaraş İl Başkanı Bilal Odunkıran ve BBP Göksun Belediye Başkan Adayı Ali Kıraç birer konuşma yaparak, merhum Yazıcıoğlu’nun hayatı, siyasi duruşu ve şehitliğe ulaşmasını içeren bilgiler paylaştılar.

BBP Göksun Belediye Başkan Adayı Ali Kıaç ise yaptığı konuşmasında,Yazıcıoğlu Türk Milleti’nin sevgisini kazanmış gerçek bir dava adamı olduğunu belirterek şunları konuştu.

‘Yazıcıoğlu Bu Ülke İçin Hayalleri Olan Bir Liderdi’

“Büyük Birlik Partisi Eski Genel Başkanı Merhum Sayın Muhsin Yazıcıoğlu, Milletimizin gönlünde “Muhsin Başkan” olarak taht kuran değerli bir vatan evladı ve saygıdeğer bir siyasetçiydi. Merhum Yazıcıoğlu, inandığı değerler uğruna mücadele eden, dürüst ve ilkeli bir siyasetçi ve lider olmasının yanında vakur duruşu ile de her zaman Türk Milleti’nin sevgisini, saygınlığını ve muhabbetini kazanan, bilgi birikimi ve siyasi kişiliğiyle de Türk siyasi hayatında önemli bir konuma sahip, çok değerli devlet adamı, mümtaz bir şahsiyetti.Yazıcıoğlu’nun bu ülke için hayalleri olan biri Liderdi, Muhsin başkan sadece bir lider, bir dava adamı, bir siyasetçi değil, gönül adamıydı. 

‘Cesaret, Yüreklilik, Atılganlık Olmayan Hiç Bir Dâva Başarıya Ulaşamaz’

Milletimize olan aşkımızla Göksun’umuzu Temsil Etmeye Hazır ve Nazırız.  ve büyük davamızın neferi Olarak, Bu Kutsal Görev için Milletimiz yeter ki yetki versin.  Büyük birlik ruhu bir makam ve mevki ruhu değil bilakis Millet aşkı ile yanmak demektir. dinamik ruhum ile Göksun’uma hizmet etmek için Bende varım diyorum. Bizdeki bu ruh bir makam ya da mevkiye gelmek değildir. Kutsal Davamızdır. İtikatlarımızdır. Biz Göksun’umuzun, Kahraman Hemşerilerimizin hizmetkârıyız. Her şey Türkiye, Her şey Milletimiz İçin.

Biz, yorulmak nedir bilmeden, Hep daha fazlasını yapmaya hazır olacağız. Bu kutlu davada milletimiz için gece gündüz demeden çalışacağız.

Cesaret, yüreklilik, atılganlık olmayan hiçbir dâva başarıya ulaşamaz. Bende yüreğimdeki bu cesareti siz kahraman hemşerilerimden alıyorum. Bu hususta hiçbir şey siz değerli milletime hizmet etmeme engel olamaz.

Milletimizin, Göksun’umuzun sorunlarına gerçekten kulak vermek ve çözüm üretmek için şeffaf ve katılımcı anlayış ile hizmet vereceğiz. Kapalı kapılar ardından milletten uzak bürokratik anlayış içinde olmayacağız.”dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15