Başkan Okumuş’a Destekler Devam Ediyor

Bu İş Bitmiş Dedirten Katılımlarla Türkoğlu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Osman Okumuş’a destek için yaklaşan yerel seçimler öncesinde vatandaşlardan yoğun katılımları devam ediyor.

Başkan Okumuş’a Destekler Devam Ediyor

Türkoğlu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Osman Okumuş; Cumhur İttifakı seçim büromuz her gece vatandaşlarla dolup taşıyor. Bugünde Türkoğlu İlçemizin büyük ailelerinden olan Çomak, Traş, Aksoy, Kılıç, Yıldız, Demirdöğen, Aşıcı, Demir,  Pınar, Gül, Kar, Orçan (Postallılar), Bayyiğit ve İmalı seçim ofisimize gelerek desteklerini dile getirdiler. Bizleri yalnız bırakmayan ve destekleyen tüm ziyaretçilerimize ve halkımıza teşekkür ederim.

Türkoğlu’na bugüne kadar yapmış olduğum hizmetler ortada. İnşallah 31 Mart akşamı halkımızın da desteğiyle Türkoğlu’nda zafer çıkışı yaparak yeni dönem için hazırlamış olduğu projeleri vatandaşlarımızın hizmetine sunacağım.31 Mart akşam'ına kadar çalmadık kapı kalmayana kadar destek turlarımız aralıksız devam edecek” diyerek konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15