Bu Seçimin Kazananı Saadet Partisi Olacak

Saadet Partisi Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Erkan PINARBAŞI seçim çalışmalarına devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında Uzunsöğüt ile Avşarlı mahallelerinde bir takım ziyaretlerde bulundu. Ayrıca Uzunsöğüt mahallesinde Karakız, Avşarlı mahallesinde Sağlam ve Avşar ailelerinin düğününe katılarak hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Bu Seçimin Kazananı Saadet Partisi Olacak

İktidar partisi son dönemde Saadet Partisini dillerinden hiç düşürmüyorlar. Saadet partisi son dönemin yıldızı oldu. Her kesimden çok büyük teveccüh görüyor. Herkesle görüşüp kucaklayabiliyor. Artık ülkemizde ki siyasette sağcı solcu, liberal demokrat, dindar bir yapı kalmadı. Sadece haklı ve haksız, doğru ve yanlış, iyi ve kötü, güzel ve çirkin olarak yerini aldı. Saadet Partisine atılan bu iftiralar toplumda hiç karşılık bulmuyor aksine bize destek oluyor. Şimdi iktidar yıllarca terör örgütüyle kol kola gezip ardından da kendisinden başka herkesi teröristlerle işbirliği ile suçlasın.          17 yıldır sanki ülkeyi başkaları yönetiyor. Maalesef ki maalesef ülkemizde terörist kelimesi anlamını yitiriyor. Öyleyse bu kadar terörist varsa hükümet gereğini yapsın. Herkesi lanet terör ile yan yana getirmesin. Hükümeti aklı selime davet ediyorum.

ÜLKEMİZİN KARDEŞLİĞE İHTİYACI VAR
Ülkemizin komşularına baktığımız da istikrarlı dost ülke kalmadı. Irak, Suriye, Libya, Lübnan, Filistin ve Yemen hepsi gözümüzün önünde eriyip gitti. Hepsi paramparça oldu. PKK’nın uzantısı PYD burnumuzun dibine gelip yerleşmeye çalışıyor. Sözde stratejik ortaklarımızla işbirliği yapıyor. Üzerimize adım adım sincice geliyorlar.  Bunların hepsi Büyük İsrail  için. İslam coğrafyası darmadağın edilip İsrail’e kolay lokma hale getiriliyor. Rahmetli Prof.Dr.Necmettin ERBAKAN hocamız bu durumu hep anlattı. Büyük İsrail için yapmayacakları zulüm ve oyun yoktur dedi. 1992 yılında mecliste yaptığı konuşmada ( https://www.youtube.com/watch?v=nPzP_ouh1HM ) bu durumları net olarak anlatıyor. Yani etrafımız kuşatılıyor. Hal böyleyken ülkemizin kardeşliğe ihtiyacı var. Birlik ve beraberlik bizim en büyük silahımız. Ancak şuan ülkemiz kutuplaşmış ve çok gergin. Buda hayra alamet değil. Ülkemiz tarihi yeri itibariyle İslam coğrafyasının umudu ve lideri olmak mecburiyetindedir. Biz İslam coğrafyasının ağabeyiyiz. Herkesin gözü ve umudu bizde.  Türkiye bu görevini yapmak için üzerine düşeni yapmak zorundadır.  Avrupa Birliği kapısında bekleyeceğimize D-8 İslam Birliği ve İslam İşbirliği Teşkilatını daha aktif hale getirmeliyiz. Örneğin Irak ve Suriye meselesini Amerika, Rusya ve Avrupa devletleriyle çözemeyiz. Zaten bu savaşın müsebbibi kimler? İslam coğrafyasındaki zumlun, acının ve gözyaşının sorumlularının kimler olduğu dünya biliyor. Bu yüzden sorunları ancak bu bölgedeki devletler çözebilir. Hal böyleyken bu kutuplaşma ve gerilim derhal sonlandırılmalı. Sakin bir dil ve üslup herkesin ihtiyacı. Bir an durup düşünelim ve sakinliğimizi muhafaza edelim.

ASIL BEKA PROBLEMİ İKTİDARIN!!!
Hükümet sanki devletin tek sahibiymiş gibi, kendileri giderlerse ülkede gidermiş havasında, kendisinden başka herkes vatan haini gibi görüyor. Şimdi de bir oy daha kaybetmemek için beka problemi diye bir algı ortaya attılar. Hemen yandaş partiler ve kalemlerde bu türküye eşlik etmeye başladılar. Şunu net olarak ifade edeyim ki BU ÜLKE SİZ YOKKENDE VARDI, SİZ GİDİNCEDE VAROLACAK. Zaten buna da kimse inanmıyor. Yani bir yerel seçim bu kadar abartılmaz ki… Herhalde hükümet böyle giderse genel seçimlerde biz gidersek 3. Dünya Savaşı çıkacak diyecek. Her mikrofona beka problemimiz var dersen yatırımcı yatırım yapar mı, ülkemize gelir mi? Bunu hiç düşünmüyormusunuz. Allah aşkına ülkemizin beka problemi var da sen 17 yıldır bunu neden engelleyemedin. Ne tedbirler aldın. Bu abartı ve gereksiz siyaset dilini artık bırakın. Milleti rahat bırakın. 
Biz bize oy veren veya vermeyen herkes bizim kardeşimizdir. Kardeşler arasında fikir ayrılıkları olabilir. Ancak şiddet olamaz. Fikre fikirle cevap verilmesi gerekir. Bu dileklerle saygılarımı sunuyorum. 31 Mart yerel seçimlerinin ülkemize hayrılar getirmesini diliyorum.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2019, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner35

banner15

banner41

Kahramanmaraş eczane