“Cumhur ittifakı basit bir ittifak değil”

MHP Dulkadiroğlu Meclis Üyesi Adayı İnşaat Mühendisi, İş Adamı Nasuh Tımarcıoğlu, Cumhur İttifakının Basit bir ittifak olmadığını ifade ederek Cumhur ittifakının önemine değindi.  

“Cumhur ittifakı basit bir ittifak değil”

Cumhur İttifakı ezbere bir ittifak değil, bu rastgele bir iş değil diyen MHP Dulkadiroğlu Meclis Üyesi Adayı Nasuh Tımarcıoğlu, “Cumhur İttifakı Türkiye'nin beka meselesi. Genel Başkanımızın Devlet Bahçeli bey, yaptığı konuşmalar hem siyasetin içine düşmüş olduğu çıkmazı aralamış, tıkanıklıkları açmış hem de milletimize umut vermiştir. Milletimizin umudu Cumhur İttifakı'dır. Türkiye'nin geleceğini inşa edecek mimar da Cumhur İttifakı'dır. Cumhur İttifakı'nın, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile aynı şekilde 31 Mart 2019 mahalli idareler seçimlerinden güçlü bir şekilde çıkmasını arzu ediyoruz.MHP'nin tek ses, tek nefes ve tek irade olduğunu herkes biliyor. Biz Cumhur İttifakı gönül yoldaşları olarak Ak Parti ile Milliyetçi Hareket Partisi’nin oluşturduğu Cumhur İttifakı’nın karma Belediye Meclis Üyesi listesindeki arkadaşlarımızı tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. Onikişubat ilçemizde %86 yenilenerek 33 asil, 4 kontenjan ‘lı listede mevcut 5 meclis üyesi yer alabilmiş, Dulkadiroğlu ilçemizde %77 yenilenerek 28 asil, 3 kontenjanlı listede mevcut 7 meclis üyesi yer almıştır. Listelerde MHP ‘li Partili kardeşlerim yer ayırıldığından çok az mevcut meclis üyesiyola devam edebilecektir. Burada Cumhur İttifakı için önemli olan, Belediye Başkanlığını almak kadar Meclis Üyeliklerinde de sıkıntıya girmeyecek sayıya ulaşmak olacaktır. Teşkilatlarımız, belediye başkanlarımız meseleyi anlamışlardır, idrak etmişlerdir ve MHP Cumhur İttifakı'na inanıyor, Cumhur İttifakı'nın şu andaki sahip olduğu niteliği de önemi de biliyor ve kavrıyor. MHP Cumhur İttifakı'nın asli paydaşıdır. Bu nedenle belediye başkanlarımız, il başkanlarımız hep beraber MHP liderinin emrinde ve arkasında gereğini yapıyor, mücadelesini sürdürüyor” ifadelerini kullandı.

“CUMHUR İTTİFAKINA İLGİ ÇOK İYİ!”

Cumhur İttifakı kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi olarak sıkmadık el, almadık gönül, çalmadık kapı bırakmıyoruz diyen MHP Dulkadiroğlu Meclis Üyesi Adayı İnşaat Mühendisi, İş Adamı Nasuh Tımarcıoğlu, “31 Mart’ta beka için AK Parti Teşkilatlarıyla beraber sahaya indik. Biz İl Başkanımız Ertuğrul Doğan Beyin talimatları doğrultusunda seçim çalışmalarımıza aralıksız bir şekilde devam ediyoruz. Daha önceki toplantılarımızda da Ertuğrul Başkanımız belirtmiş ve “Kahramanmaraş’ta 11 tane ilçemiz bir tane de Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız var” dedi.Nurhak’ta Battal Kaya bizim için neyi ifade ediyorsa, Dulkadiroğlu’nda da Necati Okay Başkanımız bizim için aynı şeyi ifade ediyor. Biz seçim çalışmalarımızı muhtar adaylarımızı ve mevcut muhtarlarımızı ziyaret ederek sürdürüyoruz.

AK Parti’nin yüzde 75-80 oy aldığı bir bölgedir Dulkadiroğlu. Bizim de 99’lu yıllarda Dulkadiroğlu kalemizdi. Ama AK Parti’nin doğuşuyla birlikte bu seçmen kitlesi AK Parti’ye doğru kaydı. Gittiğimiz yerlerde teşkilatımıza hiç kimse yabancı değil. Yaşı genç olanlar ve oy vermemiş olanlar illaki var ama yaşı 35 üstü olanlar mutlaka MHP’ye oy vermiştir. Halk Cumhur İttifakına çok olumlu bakıyor. İnşallah Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin söylediği gibi mezara kadar sürecek ” ifadelerini kullandı.(HABER: YAŞAR ERİKLİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15