Dal; “kurulan tuzaklar boşa çıkmış, oyunlar bozulmuştur”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Onikişubat İlçe Başkanı Müfit Dal, seçim sonuçları değerlendirilerek Cumhur İttifakı olarak Yerel Seçimde başarılı olduğunu ifade etti. 

Dal; “kurulan tuzaklar boşa çıkmış, oyunlar bozulmuştur”

Cumhur İttifakı'ndan AK Partili ve MHP’li başkan adaylarının kazandığını söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi Onikişubat İlçe Başkanı Müfit Dal, “31 Mart yerel seçimleri ülkemize, Türk milletine ve Onikişubat’ımıza hayırlı olsun. Tüm ülkede olduğu gibi seçmen Onikişubatta da kararını vermiştir. Seçmen’in kararına tüm yurtta olduğu gibi kendi ilçemizde de saygı duyuyoruz.

Cumhur İttifakı olarak Onikişubat’ta çok verimli ve dinamik bir seçim sürecini geride bıraktık. Bu süreçte bizle olan Belediye Başkan Adayımız Hanefi Mahçiçek’e, meclis üyesi adaylarımıza, Ak Partili dostlarımıza, Onikişubat'ın sokaklarını ve meydanlarını al bayraklarla kırmızıya boyayarak, dosta güven, düşmana biz buradayız diyerek Onikişubat’taki seçmenlerimizin Cumhur İttifakının gücünü gösterenlere ve saygıdeğer Onikişubatlılara teşekkürü bir borç biliriz. Cumhur İttifakı aldığı oy ve kazandığı belediye başkanlıkları ile Türk siyasi hayatına bir kez daha damga vurmuştur. Beka söylemleri ile de ne kadar haklı olduğu Cumhur İttifakı'nın başarısı ile ortaya çıkmıştır. Türk milleti bekasına sahip çıkmıştır. Kurulan tuzaklar boşa çıkmış, oyunlar bozulmuştur. 31 Mart seçimleri zilleti reddetmiş, Türkiye'ye yapılan tehditlerin bir anlam taşımayacağını ortaya koymuştur. Ülkemizin zaafa uğrayacağını bekleyen çevreler çıkan sonuçlarla hayal kırıklığına uğramışlardır. Bilinmelidir ki MHP Onikişubat’ta daha önce olduğu gibi dik duruşunu muhafaza edecek, seçilmişlerin doğru yaptığı işe doğru diyecek, yanlışın karşısında da Onikişubat halkının temsilcisi olarak ses verecektir” dedi.

Kahramanmaraş’ta seçim yarışını ittifak olarak başarı ile tamamladıklarını belirten Dal, “Birçok yerde de belediye meclis üyeliği elde ettik. Çıkan sonuçları değerlendirdiğimizde Cumhur İttifakı'nın seçimde başarılı olduğu görülüyor” diye konuştu. (HABER: YAŞAR ERİKLİ)

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2019, 09:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15