Milleti Birbirine Küstürmeyin

Saadet Partisi Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Erkan PINARBAŞI seçim çalışmalarına kapsamında Kaledibi mahallelesinde vatandaşlarla bir araya geldi. 

Milleti Birbirine Küstürmeyin

İktidar partisinin şefliğinde başlatılan iftira ve linç kampanyası bize olan teveccühü artırıyor. Kendilerine teşekkür ediyorum. Saadet partisi İnşaallah birçok belediyeyi kazanacak. Ciddi manada oyumuz artacak. En büyük başarıyı Saadet Partisi sağlayacak. Bunu iktidar bizden daha iyi bildiği için panikliyor. Freni patlamış kamyon gibi sağa sola çarpıyor. En sonunda duvara toslayacak. Bu kutuplaştırma ve ötekileştirme siyaseti vatandaşımızı iyice bu arkadaşlardan iyice soğuttu. Ülkemizde yaşayan her kesimden her görüşten her partiden insanlarımız var. Bunlar akraba… Bunlar hısım. Düğünde cenazede, hastalıkta sağlıkta kısacası hayatın içinde hep beraberler. Farklı fikirli iki komşu birbirine küser mi? Komşusunun yardıma ihtiyacı olsa Anadolu insanı arkasını döner mi? Allah aşkına ülkeyi germeyin. Akrabayı akrabaya, eşi dostu birbirine, komşuyu komşuya düşman etmeyin. Memleketi rahat bırakın. 
ALLAH SİZE AKIL FİKİR VERSİN. AMİN!!!
Aslında bu BE-KA (“Belediyeleri Kaybetme Korkusu”) diyerek başlattıkları korku havasıyla gerçekleri gizlemeye çalışıyorlar. Hayat pahalılığını, işsizliği, yüksek kur fiyatlarını, istikrarsızlığı, çoğalan borçlar yüzünden yaklaşan krizi kapamaya çalışıyorlar. Vatandaşımız soğan patates dahi alamazken siz hikaye anlatıyorsunuz. En basit soru bu hayat pahalılığını sebebi Ü-RE-TİM. Üretim az olunca meyve sebze de pahalı olur. Çiftçi maliyetlerini düşüreceğimiz yerde biz gidip taa nerelerden sebze meyve ithal ediyoruz. Bu akıl karı mı? Çiftçiye bir darbe daha vuruyoruz. Hatta fırsatçı, gıda teröristi, stokçu vb. ithamlarla da iyice eziyoruz. Kalkamaz hale getiriyoruz. Sonra da anlattığım gibi faturayı o mazlum gariban Anadolu çiftçisine kesiyorlar. Buldukları çözüm bu. Allah size akıl versin. Fikir versin.
Devlet böyle yönetilmez. Sorunlara bu şekilde cevap verilmez. Görüyoruz ki iktidar maalesef sorunlara çözüm üretemiyor. Sorunları algılayamıyorlar. Öncelikleri belirlemiyorlar. Çin’den aldıkları 3,6 milyar dolar krediyi, sanki savaş kazanmış komutan edasıyla açıklıyorlar. Vallahi çok komik. Anlam veremiyorum. Vatandaşın aklıyla dalga geçmeleri aslında bizi çok üzüyor. Gerçekleri gizlemeyin. Bu sıkıntıları yine vatandaşımız çekecek. Vatandaşımız bence bu arkadaşlara sandıkta ders verecek. Vermesi lazım. Gerçekler ortada.
“ANAHTARLARI GETİRİP TESLİM EDECEKSİNİZ” 
17 yıldır Milli Görüş etiketiyle iş başına gelen bu arkadaşlarımız yolun sonuna geldiler. Erbakan hocamızın tabiriyle “Anahtarları Getirip Teslim Edeceksiniz”. Bu kapıya gelmekten başka çareniz yok. Biz aziz milletimize hitap ediyoruz. Saadet Partisi memleketimizin sorunlarını gerçek manada tespit edip çözüm üretiyor. Geçmişte ürettik ve yine üreteceğiz. Kısaca hatırlatayım. İlk defa Denk Bütçeyi biz yaptık. Memura işçiye %120, BAĞKUR-SSK emeklilerine %300, düşük maaşlılara %1000 zammı biz yaptık. Çiftçimiz malını en yüksek fiyata sattı. Sanayicimizin yüzü güldü. Memleketimize bolluk ve bereket geldi Allah’ın izniyle. Fabrika temeli atan fabrikalar yaptık. 1994 yılındaki kurduğumuz 54. hükümetle yaklaşık 300 fabrika temeli attık ve bunların birçoğunu açtık. Ülkemizi uluslararası arenada tekrar öncü ve lider konuma getirmek için Türkiye, Malezya, Endonezya, Pakistan, Mısır, İran, Nijerya ve Bangladeş ile “D-8 İSLAM BİRLİĞİ”ni kurduk. Bir söz var “Yaptıklarımız Yapacaklarımızın Teminatıdır”. 
Bu vesileyle vatandaşlarımıza saygılarımı sunuyorum. 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde desteklerini bekliyorum.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15