Pakdil; “Ülkemiz, Daha Güçlü Türkiye hedefine emin adımlarla yürümektedir”

Adalet ve Kalkınma Partisi Onikişubat ilçe başkanı Banu Pakdil; “Partimiz, Türkiye geneli ve Kahramanmaraş il genelinde olduğu gibi Onikişubat’ta da Cumhur İttifakının arkasında durarak, gücünü göstermiş ve halk istikrarı, refahı ve güveni tercih etmiştir. AK Parti, milletinden aldığı bu destekle yoluna devam edecektir. Ülkemiz, daha güçlü Türkiye hedefine emin adımlarla yürümektedir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğindeki ülkemiz, dünyanın en büyük 10 ülkesinden biri haline gelecektir” diye konuştu.

Pakdil; “Ülkemiz, Daha Güçlü Türkiye hedefine emin adımlarla yürümektedir”

“HER KAZANÇ VE HER KAYIP MİLLETİMİZİN TAKDİRİ”

Sonuçlar göstermektedir ki; seçimin galibi AK Parti ve Cumhur İttifakı'dır diyen Pakdil; “Buna rağmen iki taraf adına kazanılan ve kaybedilen durumlar elbetteki olmuştur. Her kazanç ve her kayıp milletimizin takdiridir. Bu da demokrasinin bir gereğidir. Oy oranımızın yüksek olduğu yerlerde milletimizin gönlüne girdiğimizi, düşük olan yerlerde de bu konuda yeteri kadar başarılı olamadığımızı kabul edecek, buna göre hareket tarzımızı belirleyecek, çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştireceğiz. Sahadaki durumu sandığa da yansıtan halkımız, yine ferasetini kullanmış ve Belediye Başkanlığını işin ehline teslim etmiştir. Siyasetin en güzel tarafı olan saha çalışmamızı gerçekleştirmeden önce, sonucu pek sağlıklı göremiyoruz. Fakat sahaya indiğimizde durumun her geçen gün AK Parti lehine değiştiğini görmek bizleri mutlu ediyor” ifadelerini kullandı.  

"GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ"NİN KAZANAN "GÖNÜL ERLERİ"

Seçimde kazanımın Gönül Belediyeciliği ve Cumhur ittifakı olduğunu ifade eden Pakdil, “Halkla bütünleşmek ve gönüllere girmek tam da bu olsa gerek. Yerel seçimlerimizin sloganı "Gönül Belediyeciliği" olması gereken belediyeciliğin tam tabiridir. Halkımız gösterişten uzak, samimi, içten ve tevazu sahibi insanları yönetici olarak görmek istiyor. Bu vesileyle; "Gönül Belediyeciliği"nin kazanan "Gönül Erleri" Başkanlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Hayırlı hizmetlerin nasip olması temennisiyle” ifadelerini kullandı. (HABER: YAŞAR ERİKLİ)

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2019, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15