Seçim hareketliliği başladı!

Haberin Detayı İçin Tıklayınız.

Seçim hareketliliği başladı!

Yerel seçimlere kısa bir süre kala Kahramanmaraş siyasetinde de hareketlilik başladı. Millet İttifakı ve Cumhur İttifakı adayları Kahramanmaraş'ta tam kadro sahaya inerek projelerini anlatıyor. AK Parti, CHP, MHP, İYİ Partinin önde olduğu kentte adaylar sahaya inerek çalışmalarına başladı.

SOSYAL MEDYA AĞIRLIKLI KULLANILIYOR

AK Parti'nin Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, bu seçimde sosyal medyanın ağırlıklı kullanılacağını açıklamıştı. Kahramanmaraş'ta da seçime hazırlanan adaylar çağın gerekliliği olan dijital medyayı kullanıp seçim propagandası yaparak, kentte çeşitli geziler ile vatandaşa hitap ediyor.

SAHADA HAREKETLİLİK SÜRÜYOR

Adaylığının açıklanmasının ardından sahadan bir an bile ayrılmayan, Cumhur İttifakının adayı Hayrettin Güngör, Kahramanmaraş'ta mahalle mahalle, sokak sokak gezerek vatandaşla bir araya geliyor. Millet İttifakının adayı Ali Öztunç ise seçim otobüsü ile şehrin muhtelif noktalarında geziyor. Ayrıca il ve ilçe teşkilatının ayarladığı gezilerin hepsine katılarak vatandaştan oy istiyor.

HER İKİ ADAYDA ÇOK SIKI ÇALIŞIYOR

Özellikle yazılı, görsel ve sosyal medya aracılığı ile yapılan faaliyetlerin yanı sıra iki adayda vatandaşın yani sahada olmayı çok seviyor. Memleketi karış karış gezen iki adayda, seçimi alabilmek adına var gücü ile çalışıyor. Parti teşkilatları da adayların gücüne güç katarken, asıl belirleyici gücün ise vatandaş olduğunu biliyor.

HABER: ÖMER FARUK SALMAN

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 19:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15