Şehrin SAADET’e ihtiyacı var!

31 Yerel Seçimlerinin Kahramanmaraş’a ve tüm şehirlerimize hayırlı olmasını cenab-ı Allah’tan dilerim diyen Saadet Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Narlı, “Allah nasip ederse hemşerilerimiz Saadet Partimizi tercih edip Sayın Mustafa Vahdet Sürücü beyi başkan seçerse bizim ilk işimiz başkanlık koltuğuna oturur oturmaz büyükşehir belediyesi giriş kapısına “rüşvet alanda verende melundur” tabelasını astıracağız” ifadelerini kullandı.

Şehrin SAADET’e ihtiyacı var!

 Saadet Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Narlı, günler kalan kritik 31 Mart yerel seçimleri öncesi açıklamalarda bulundu. “Biz milli görüşçüyüz; bizim farkımız var, biz kılı kırk yararak hareket eder belediyenin malına yetim malına sahip çıkar gibi sahip çıkacağız” diyen Narlı, belediyeyi yapboz tahtasına çevirmeyeceklerini kaydetti. Milli görüşün halkın ta kendisi olduğuna vurgu yapan Narlı, Saadet Partisi olarak çok donanımlı adaylarla seçime gireceklerini belirtti. Saadet Partisi’nin HDP ile ittifak çatısı altında yer aldığı yönünde söylentilere de cevap veren Narlı, “Her şey net, her şey şeffaf biz Saadet Partisi olarak Türkiye’de 1389 seçim bölgesinde Saadet Partisi seçimlere tek başına giriyor. Biz ittifak yapmış olsak neden bunu halkımızdan gizleyeceğiz?” diye konuştu. Başkan Narlı Konuşmalarını Şu Şekilde sürdürdü;

“GİRİŞ KAPISINA ‘RÜŞVET ALANDA VERENDE MELUNDUR’ TABELASINI ASTIRACAĞIZ”

Her seçim çok önemli ama bu seçim daha da önemli hale geldi aslında. Bu bir yerel belediye seçimi ama hükümetimiz sanki bu genel seçimmiş gibi bir korku içine girdiler. Yahu bu bir belediye seçimi bu telaşınız nedir? Biz belediye başkanı seçeceğiz cumhurbaşkanı seçmeyeceğiz. Cumhurbaşkanı da Kahramanmaraş’a gelip belediye başkanı olmayacak. Aramızda seçtiğimiz Saadet Partisinin Adayı Sayın Mustafa Vahdet Sürücü seçilirse başkan o olacak. CHP belediye başkan adayı kardeşimiz Ali Öztunç seçilirse başkan o olacak. AK Parti belediye başkan adayı Hayrettin Güngör kardeşimiz seçilirse o olacak. Bu bir bayrak yarışıdır, biz inanıyoruz ki bu üç partinin adayları Kahramanmaraş’ı biraz daha ileriye götürmek için mücadele edecekler. Ama biz Saadet Partisi olarak farklı bir görüşümüz var. Allah nasip ederse hemşerilerimiz Saadet partimizi tercih edip Sayın Mustafa Vahdet Sürücü beyi başkan seçerse bizim ilk işimiz başkanlık koltuğuna oturur oturmaz büyükşehir belediyesi giriş kapısına “rüşvet alanda verende melundur” tabelasını astıracağız. Bu sadece büyükşehir belediye girişine değil kazandığımız tüm ilçe belediye kapı girişlerine bu tabela asılacak ve yetim malına sahip çıkar gibi belediyeye sahip çıkacağız. Önce rüşvet ve yolsuzluk olmayacak, ihale koşturmacılığı olmayacak, yandaşlık ve adam kayırmacılık olmayacak.

“BELEDİYEYİ YAPBOZ TAHTASI HALİNE GETİRMEYİZ”

Belediyede işi olan kardeşlerimiz geldiklerinde işleri acilen takip edilip neticelendirilecek. Belediye de günlerce haftalarca kesinlikle bekletilmeyecek. Biz milli görüşçüyüz; bizim farkımız var, biz kılı kırk yararak hareket eder belediyenin malına yetim malına sahip çıkar gibi sahip çıkacağız. Önce yapacağımız iş Allah ve resulünün yaptıklarına uygun mu ona bakarız. Yapacağımız her işi bin defa düşünür, bir defa yaparız. Belediyeyi yapboz tahtası haline getirmeyiz. Çünkü yapılan her işten Cenab-ı Allah bizleri sorumlu tutuyor. Belediyeler hiçbir belediye başkanının arka bahçesi değildir. Biz bir iş yapacağımız zaman bize oy veren veya vermeyen kardeşlerimizin fikir ve görüşlerini alır, halkımızla istişare ederek ortaya bir şeyler koyarız. Ben yaptım oldu mantığını kullanmayız. Ola ki dağdaki çoban bir kardeşimizin güzel bir fikri olur ama biz onu o an düşünmeyi biliriz. Onun için bizim herkesin görüşüne ve düşüncesine açık olmamız lazım. Çünkü milli görüş halkın görüşü ve milletimizin ta kendisidir. Onun için biz Saadet Partisi il teşkilatı olarak sizlerin karşısına öyle adaylarla çıktık ki gerek büyükşehir gerekse il geneli ilçe belediye başkan adaylarımız bu konuda çok donanımlı ve tabir-i caiz ise kalbura vurduk kalburüstü adaylarla Kahramanmaraş halkının huzuruna çıktık” dedi. (HABER: MUSTAFA KÖMÜ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15