Sıkmadık El, Almadık Gönül, Çalmadık Kapı Bırakmıyorlar

Sıkmadık El, Almadık Gönül, Çalmadık Kapı Bırakmıyorlar

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Emrah Satıcı, seçim çalışmalarının oldukça güzel yürüdüğünü ve halkın büyük bir teveccüh gösterdiğini belirterek, “Cumhur İttifakı Dulkadiroğlu bölgesinde ayak basmadık yer bırakmayacak” dedi.

Cumhur İttifakı kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi sıkmadık el, almadık gönül, çalmadık kapı bırakmıyor. Esnaf ve vatandaşlarla kucaklaşmaya devam edeceklerini ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Emrah Satıcı,Sabahın erken saatlerinde seçim çalışmasına başlayarak gün boyunca esnaf ve vatandaşlarla kucaklaşarak seçim vaatlerini anlatarak Cumhur İttifakı Kapsamında Belediye Başkan Adayı Necati Okay’a destek istiyor.

Geçtiğimiz aylarda MHP Genel Merkezi’nin takdirleriyle MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığı görevine gelen ve göreve geldiğinden bu yana büyük bir özveriyle 31 Mart yerel seçimleri için çalışmalar sürdüren MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Emrah Satıcı, teşkilatıyla beraber Dulkadiroğlu’nda çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmıyor. 31 Mart’ta beka için AK Parti Teşkilatlarıyla beraber sahaya inen bu kapsamda Dulkadiroğlu’nu karış karış gezerek, vatandaşlardan Cumhur İttifakı için destek isteyen Satıcı, Cumhur İttifakı olarak 31 Mart’ta Dulkadiroğlu’nda yüzde 90 oranında oy çıkacağına inandıklarını söyledi.

“Mahalle mahalle, kapı kapı dolaşıyıoruz”

MHP İl Başkanı Ertuğrul Doğan’ın öncülüğünde çalışmalarına devam ettiklerini,İnşallah bu seçimde Cumhur İttifakı olarak Dulkadiroğlu’nda yüzde 90’ları göreceğiz” diyen Satıcı, “Biz İl Başkanımız Ertuğrul Doğan Beyin talimatları doğrultusunda seçim çalışmalarımıza aralıksız bir şekilde devam ediyoruz. Daha önceki toplantılarımızda da Ertuğrul Başkanımız belirtmiş ve “Kahramanmaraş’ta 11 tane ilçemiz bir tane de Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız var” dedi. Yine Ertuğrul Başkanımız Proje Tanıtım Toplantısında da, “Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlü bizim için neyi ifade ediyorsa Kahramanmaraş’ta da Hayrettin Güngör Başkanımız aynı şeyi ifade ediyor” demişti. Bunu daha da indirgeyebiliriz. Nurhak’ta Battal Kaya bizim için neyi ifade ediyorsa, Dulkadiroğlu’nda da Necati Okay Başkanımız bizim için aynı şeyi ifade ediyor. Biz seçim çalışmalarımızı muhtar adaylarımızı ve mevcut muhtarlarımızı ziyaret ederek sürdürüyoruz. Mevcut muhtar adaylarının etraflarında bir oy potansiyeli var” şeklinde konuştu.

“Vatandaşımız cumhur ittifakına çok olumlu bakıyor”

 Halkın Cumhur İttifakına oldukça olumlu baktığını dile getiren Satıcı, sözlerinin devamında şöyle konuştu: “Dulkadiroğlu bölgesi için şunu söyleyebilirim; AK Parti’nin yüzde 75-80 oy aldığı bir bölge. Bizim de 99’lu yıllarda Dulkadiroğlu kalemizdi. Ama AK Parti’nin doğuşuyla birlikte bu seçmen kitlesi AK Parti’ye doğru kaydı. Gittiğimiz yerlerde teşkilatımıza hiç kimse yabancı değil. Yaşı genç olanlar ve oy vermemiş olanlar illaki var ama yaşı 35 üstü olanlar mutlaka MHP’ye oy vermiştir. Halk Cumhur İttifakına çok olumlu bakıyor. İnşallah Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin söylediği gibi mezara kadar sürecek. Halkımızda bunu temenni ediyor. Bu doğrultuda bizde Cumhur İttifakımızın adayı Necati Okay Bey ile koordineli bir şekilde saha çalışmamıza devam ediyoruz. Saha çalışmalarımızda şöyle bir yol izliyoruz; biz adeta öncü bir kuvvet gibi sahada Necati Beyden önce ziyaretleri yapıyoruz, akabinde Necati Başkanımız ziyaretlerini gerçekleştiriyor ve güzel ziyaretler yapıyor” ifadelerini kullandı. (HABER: YAŞAR ERİKLİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15