7 kiloluk bebeği oldu!

ABD'nin New York şehrinde yaşayan Joy Buckley adındaki kadın, 7 kilo ağırlığında bir kız bebek dünyaya getirdi. Hamileliğinin son zamanlarında üst kattaki yatak odasına bile çıkamayan kadın, traktör çarpmış gibi hissettiğini söyledi.

7 kiloluk bebeği oldu!

New York’ta dün 7 kilo ağırlığında ve 58,5 cm boyunda doğan kız bebeğe Harper ismi verildi. İkinci bebeğini dünyaya getiren anne Joy Buckley, kendisine traktör çarpmış gibi hissettiğini söyledi.

7

Hamileliğinin son zamanlarında üst katta bulunana yatak odasına çıkamayan ve aşağııdaki salonda yatan kadın, mesanesinin ezildiğini ve nefes almakta dahi zorlandığını ifade etti.

8

Doğumda tıbbi vakum ve sezaryen tekniği kullanıldığı belirtilirken, Harper’in New York’un tarihinde doğan en büyük bebek olduğu kaydedildi. Harper, yenidoğan bebeklerin iki katı büyüklüğündeydi.

6

Joy Buckley’a doktorların hamile kalma şansının yüzde 15’ten daha az olduğunu söylediği ancak çiftin 7 yıl sonra 5 kilo ağırlığında bir oğulları olduğu öğrenildi. Joy Buckley'ın 2 yıl sonra da ikinci çocuğu olan Harper’i dünyaya getirdiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2019, 14:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15