20 MAÇTA 81 GOL ATILDI

2017-2018 Futbol Sezonunda hafta sonu oynanılan 4 kategori lig müsabakalarında 20 maçta 81 gol atıldı.

20 MAÇTA 81 GOL ATILDI


Kahramanmaraş’ın futboldaki geleceğinioluşturan amatör lig 9 kategoriyle mücadele ediliyor.

Ligde, 49 tescillikulüp 13,14, 15, 16, 17, 19 ve Büyükler Ligi kategorilerinde, 1. Küme ve 2.Küme gurupları halinde gerçekleşecek. Sezonun ilk heyecanı olarak yaşanan U14Ligi’nde 2 grupta çift devreli mücadele edildi. U14 liginin ardından başlatılanU-16, u14, u17, u15, U19 ve 1 ve 2. Amatör Küme liginin de başlaması ilebirlikte 2017-2018 Futbol Sezonu heyecanı bu hafta gol düellosuna dönüştü. 3sahada toplam 81 gol kayıt edildi.

MÜSABAKALAR TESCİLLENDİ

Türkiye FutbolFederasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali KazancıBaşkanlığında Olağan toplantısında Adem Karaköse, Ahmet Güler, İlker Yiyen,Abdurrahman Akbaba, Ali Aytemiz’in katılımı ile 14 Mart 2018 günü saat 17:00’daKahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda 9-12-13 Mayıs 2018 tarihlerindeoynanan müsabakalar doğrultusunda oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve sahakomiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline karar verildi. (HABER: İLKER YİYEN)

 

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

SKR

1

BATIPARK

09.05.2018

17:00

U17 Playoff

ARSAN SÜMERSPOR

1920 MARAŞSPOR

1-4

2

BATIPARK

12.05.2018

10:00

U13B

MARAŞGÜCÜSPOR

1905 KAHRAMANSARAYSPOR

1-3

3

BATIPARK

12.05.2018

11:30

U17 Playoff

MARAŞGÜCÜSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

0-3

4

BATIPARK

12.05.2018

13:30

U13A

ARSAN SÜMERSPOR

ELBİSTAN BLD. SPOR

1-2

5

BATIPARK

12.05.2018

15:00

U17 Playoff

1920 MARAŞSPOR

AFŞİN TEK IŞIKSPOR

3-2

6

MERKEZ 1

12.05.2018

12:00

U13B

MARAŞSPOR

DUMLUPINARSPOR

3-0 H

7

MERKEZ 1

12.05.2018

13:30

U19 2.KÜME B

ÇAĞLAYANCERİTSPOR

KÜMBETSPOR

1-2

8

MERKEZ 1

12.05.2018

15:30

U13A

ŞEKEROBASPOR

EKİNÖZÜ CELASPOR

3-0 H

9

BELEDİYE

12.05.2018

12:00

U13A

KURTULUŞ 1920 SPOR

ULUDAZSPOR

2-1

10

BELEDİYE

12.05.2018

13:30

U13B

TÜRKOĞLU BLD. SPOR

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

4-0

11

BELEDİYE

12.05.2018

15:00

U19 2.KÜME B

PAZARCIK KARTALKAYASPOR

ERKENEZ GENÇLİKSPOR

3-2

12

BATIPARK

13.05.2018

11:00

2.KÜME A

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

6-1

13

BATIPARK

13.05.2018

13:00

2.KÜME B

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

EKBEROĞLUSPOR

1-6

14

BATIPARK

13.05.2018

15:00

2.KÜME B

ANADOLU GENÇLİKSPOR

FERHUŞ KARACASUSPOR

2-2

15

MERKEZ 1

13.05.2018

11:00

U19 2.KÜME B

ULUDAZSPOR

BÜYÜKSIRSPOR

2-0

16

MERKEZ 1

13.05.2018

13:00

2.KÜME B

SAĞLIKSPOR

EDELERSPOR

0-2

17

MERKEZ 1

13.05.2018

16:30

U19 2.KÜME A

MARAŞGÜCÜSPOR

PAZARCIK AKSUSPOR

1-2

18

BELEDİYE

13.05.2018

11:00

2.KÜME A

ARSAN SÜMERSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

1-1

19

BELEDİYE

13.05.2018

13:00

2.KÜME A

MARAŞSPOR

KAHRAMANŞEHİRSPOR

2-5

20

BELEDİYE

13.05.2018

15:00

2.KÜME B

ELMALARSPOR

KARAMANLISPOR

2-3

 

 

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2018, 09:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner19

banner34

banner37