Dumlupınar’a Maraşpacadan Moral Dopingi

Haberin Detayı İçin Tıklayınız.

Dumlupınar’a Maraşpacadan Moral Dopingi

Büyükler Ligi 1. Kümede mücadele eden Dumlupınar Ailesi, Andırın maçı öncesi moral yemeğinde bir araya geldi.

Son oynadığı maçlarında çıkışlarını sürdüren ve çıkışını sürdüren Erdağ İnşaat Dumlupınarspor, Ligin zirve hesaplarına hazırlık yaparken Kahramanmaraş’ın meşhur işletmelerinden biri olan Maraş Paça salonu 1. Amatör küme de play-off adaylığını sürdüren Erdağ İnşaat Dumlupınarspor’a hem sponsor oldu hemde moral verme adına bir araya getirdi.

GENÇ FUTBOLCULARDA YER ALDI

Tekerek Yolu üzerindeki Maraş Paça’da düzenlenen yemekte programında, Kulüp Başkanı Mehmet Uyduran, Yönetim Kurulu Üyesi Futbol Şube Sorumlusu Eftal Karaçalı, birer konuşma yaparak, Andırın Yeşildağspor maçından 3 puan beklediklerini ifade ettiler. Bu programda A takımın yanı sıra A takımla antrenmanlara çıkan ‘geleceğin Yıldız Aslanları’ diye hitap edilen Genç futbolcularda yer alarak geceye renk kattı.

“BİZE DESTEK VEREN HERKESE MİNNETTARIZ”

Organize edilen gecenin açılış konuşmasını yapan Kulüp Başkanı Mehmet Uyduran, Bu var olan inançlarına bu tür birlikteliklerin, bu tür yemeklerin bahane olacağını kaydetti. Öncelikle bu yemeği tertip eden Maraş Paça Sümbül ailesi Murat Sünbül’e teşekkür ettiğini belirten Uyduran, “Bugün burada Sayın Murat Sünbül bey Erdağ İnşaat Dumlupınarspor'a ve şahsında bana gerçekten maddi ve manevi destek verdi. Bu manada ben öncelikle kendisine Sünbül ailesine ekibine şansım olarak çok teşekkür ediyorum.  Bir hoş geldiniz mesajı da burada bulunan tüm sporcu kardeşlerim futbolculara çok değerli basının Emektar kardeşlerime hocalarıma ve Teknik ekiplere değerli misafirlerimize Hoş geldiniz diyorum. İnşallah böyle birliktelikler böyle buluşmalar bizi daha ileriye taşıyacak daha güzele taşıyacak. Bu manada bugünkü süreçte bize destek veren herkese Gönlümüz Kalbimiz açık, Her zaman söylüyoruz birlikte rahmet ayrılıkta azap var. Biz zaten Erdağ İnşaat Dumlupınarspor olarak geçen senelerden beri kenetlenmiş birlikte olmuş ve Bunun manası ne Bunun karşılığını alan bir ekip olarak yolumuza devam ediyoruz. Ben burada tüm futbolcu kardeşlerime ve Emeği geçen herkese Bu güzel resmi oluşturan herkese tekrar teşekkür ediyorum.  Bu tür organizasyonlar Aslında bahane ama bu yüreğimizi ve motivasyonumuzu arttırıcı olması noktasında inancımızı pekiştirmesi noktasında ve pazar günü Grup Lideri Andırın Yeşildağspor maçını 3 puanla tekrar geri dönüp dönmek noktasında.

Bu vesile ile bize sizlerle bir araya gelmemize vesile olan değerli iş adamımız sosyal bir insan, herkesin sevdiği, saydığı, Maraş Paça Murat Sünbül bize maç öncesi moral yemeği verdi. Sayın Murat Sünbül’e bu nazik davetinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Bu davet ile bizi onurlandırdılar kendilerine Erdağ İnşaat Dumlupınarspor adına teşekkür ediyoruz. İnşallah Önümüzdeki sezon sizlerin başarısının daha da artarak devam edeceğine inanıyoruz tekrardan böyle güzel bir geceyi organize ettiği için Murat kardeşimize teşekkür ediyorum” dedi.

"ATILAN İLK ADIM SÜTÇÜ İMAM'IN İLK KURŞUNU ATTIĞI GİBİDİR"

Uyduran, “Biz geçen sezon zor bir durumdaydık. BAL maçlarını anlımızın akı ile bitirdik. Süreç'te Murat Bey'in gösterdiği bu ilk adım Sütçü İmam'ın ilk kurşunu attığı gibidir. İnşallah bunlar diğer organizasyonlara ve diğer şehrin aslanlarına ya da, büyüklerimize bir refarans olacaktır. Murat Bey'in yaptığı bu atılımın devamını diğer iş adamlarından da bekliyoruz. Geçmişten gelen şehirde bazı hantallıklar oluşmuş. Biz bu hantallıkları ortadan kaldırıp, tekrar eski günlerimize, şahşahalı bir Ligi yakalayan bir takım olarak sportif başarıyı gerektiği şekilde bu şehrin bayrağını olması gereken yerde taşımalıyız. İnanın güzel günler bizleri bekliyor. Bu anlamda Andırın Yeşildağspor maçında alınacak 3 puan gerçekten bizim için Play-Off’a taşıma adına Altın değerindedir. Sizler daha önce bunu başardınız ve Andırın maçında da bunu başaracağınıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

“ÇOĞU BAŞARI İMKANSIZLIKLARDAN DOĞAR”

Tabi ki her ilde olduğu gibi Kahramanmaraş’ta da imkansızlıklar var diyen Başkan Uyduran, “Bütün olumsuzluklara rağmen takımımız büyük bir başarı sağladı. Çoğu başarıda imkansızlıklardan doğar. Göstermiş olduğunuz özveriye gerçekten bir Kahramanmaraşlı olarak teşekkür ederim. İnşallah hem A takım hem Genç takım önümüzdeki yıllarda başarılarına devam edecek noktaya gelecektir” ifadelerini kullandı.

“BAŞARIYI YAKALAMAK İÇİN ÖNCE BİR YOL HARİTASI ÇİZMEK GEREK”

Organizasyonu düzenleyen Kahramanmaraş’ın yükselen değeri Maraş Paça işletmecisi Murat Sünbül ise “ “Arkadaşlar davetimi kırmayarak buraya kadar geldiniz için sizlere minnettarım. Sizleri tanımış olmaktan gerçekten mutluluk duydum. Bu sene göstermiş olduğunuz başarıdan dolayı hepinizi ayrı ayrı kutluyorum. Bu başarıda emeği geçen önce sizler sonra hocalarımıza, tüm kulüp çalışanlarına ve Erdağ İmnşaat Dumlupınarspor’un tüm taraftarlarına göstermiş oldukları başarıdan dolayı kutluyorum. Sayın başkanım çok değerli sporcular ve basın mensupları Erdağ İnşaat Dumlupınarspor bu şehrin bir markası olma yolunda ilerleyen bir takımıdır. Ben Öncelikle yemeğe iştirak eden herkese teşekkür ediyorum. Başarıyı yakalamak için önce bir yol haritası çizmek gerek, spor'un bu dönemdeki bazı sıkıntıları olmasına rağmen bulunduğu konum gerçekten iyi. İnşallah Play’oflara da çıktığı zaman farklı bir sinerji yakalar” dedi.

“ŞEHRİ HAREKETLENDİRMEK LAZIM”

Erdağ inşaat Dumlupınarspor Futbol Şube Sorumlusu Eftal Karaçalı ise Biz Sporcularımıza güveniyoruz. Önümüzde zorlu maçlar olabilir ama o zorlukları aşmasını da bileceğiz.  

Biz Kahramöanmaraş olarak biraz spora hantal kaldığı için şehri hareketlendirmek lazım. Şehri hareketlendirdiğimiz zaman Türk Futboluna kazandırılacak gençler, Yıldızlar şehrin Prof takımında ve diğer illerdeki takımlarda şans doğacak. Şehrin başarısı aslında futbolcu kardeşlerimizdedir. Futbolcu kardeşlerime kolaylık ve başarı diliyorum. Ben onlara gerçekten güveniyorum. Çıktığınız her yolda başarı her zaman yanınızda olsun. Allah yar ve yardımcınız olsun. Bu gün bizleri buraya davet eden ve bizlere zorlu yollarda sahip çıkan, destekleyen Maraş Paça Murat Sümbül ve Sünbül Ailesine çok teşekkür ediyoruz. (HABER VE FOTOĞRAF: İLKE YİYEN)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner35

banner15

banner41

Kahramanmaraş eczane