Futbolcular hakeme saldırınca maç yarıda kaldı

Kahramanmaraş'ta U19 2. Amatör Kümede oynanan karşılaşmada kırmızı kart gören futbolcu ve arkadaşları hakeme saldırınca maç yarıda kaldı.

Futbolcular hakeme saldırınca maç yarıda kaldı

Kahramanmaraş'ta 2. Amatör Küme B grubunda Büyüksırspor ve Çağlayanceritspor arasında oynanan müsabakada hakem Mustafa Barman, Çağlayanceritsporlu bir futbolcuya ikinci sarı kartı çıkartarak kırmızı kartı gösterdi. Bunun üzerine futbolcu, takım arkadaşlarıyla birlikte hakeme saldırınca, olaylarda 6 futbolcu kırmızı kart gördü.

Büyüksırspor ve Çağlayanceritspor arasında oynanan karşılaşma, 70. dakikada 4-4 eşitlikle sürerken, Çağlayanceritsporlu bir futbolcunun rakip oyuncuya müdahalesi sonrası hakem Mustafa Barman futbolcuya ikinci sarı kartı gösterdi. Hakemin eline vurarak tepki gösteren futbolcuya, Barman kırmızı kartı çıkarttı. Çağlayanceritsporlu futbolcuların tepki göstererek hakemin üzerine yürümesi sonrası çıkan arbede de  2 futbolcu daha kırmızı kart gördü. Bunun üzerine hakeme tekme tokat saldıran futbolcuların olması üzerine hakem Barman yere düştü. Ayağa kalkan hakem Mustafa Barman, 3 futbolcuya daha kırmızı kart çıkarttı ve maçı bitirmeden soyunma odasına gitti.

HABER: MUSTAFA KÖMÜ

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2019, 10:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15