Hakemler İftarda Bir Araya Geldi

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Kahramanmaraş Şubesi, üyelerine iftar verdi.

Hakemler İftarda Bir Araya Geldi

Kahramanmaraş Germenica otelinde verilen iftara ilgi büyük oldu. TFFHGD Kahramanmaraş Şube Başkanı Ali Karadutlu, her yıl Ramazan ayında iftar etkinliği düzenlediklerini belirterek, “Düzenlediğimiz bu iftar programları ile birlik beraberliğimizi daha da geliştirdiğimize inanıyorum” dedi.

KARATUTLU’DAN BİRLİK MESAJI

Büyük bir katılım sağlanan iftar programında TFFHGD Kahramanmaraş Şube Başkanı Ali Karatutlu yaptığı açılış konuşmasında birlik beraberlik mesajı verdi. Başkan Karatutlu konuşmalarını şu şekilde sürdürdü; Hakem ve Gözlemciler Derneği olarak Ramazan ayı vesilesi ile sezon öncesi kaynaşmayı ve birlikteliği daha da güçlendirmek için bu organizasyonu gerçekleştirdik. 2018-2019 sezonunu iyisi ile kötüsü ile tamamlamak üzereyiz. İcra edilen müsabakalarla güzel atmosferler oluşuyor. Hem Profesyonel müsabakalar olarak hem yerel bazda amatör müsabakalar olarak. Ben bu sezonun Kahramanmaraş adına başarılı geçtiğini düşünüyorum. Özellikle amatör müsabakalarımızda yıllardır özlenen bir tablo ile karşılaştık. Seyirci sayısı olsun, müsabakaların önemi açısından olsun, izlediğim ve müsabakasını yönettiğim maçlarda dahil hakem arkadaşlarımın iyi bir sezon geçirdiğini düşünüyorum. inşallah bundan sonraki sezonlar birlik beraberlik içerisinde geçiririz” ifadelerini kullandı.

“İNŞALLAH BU BİRLİK VE BERABERLİK BOZULMAZ, KATLANARAK DEVAM EDER”

Açılış konuşmasının ardından Kısa bir söz alan İl Hakem Kurulu Başkanı Nusret Deniz ise düzenlenen iftar yemeğinde bir araya gelen hakem ve gözlemciler sporun ve Ramazan ayının birleştirici yönünü göstererek sahada kader birliği yaptıkları gibi saha dışında da birlik ve beraberliğin önemini anımsattı.

İftar programı vesilesiyle spor camiasının Ramazan-ı Şerifini kutlayan İl Hakem Kurulu Başkanı Nusret Deniz, spor hizmet eden paydaşların daha geniş kapsamlı iftar programları ve etkinliklerde bir araya gelmesi gerektiğini temenni ederek şu ifadeleri kullandı; “Her yıl derneğimizin düzenlemiş olduğu iftar yemeğinde yine birlikteyiz. Bugün burada geniş katılımın olması oldukça sevindirici. Tabi burada olamayan arkadaşlar var. Onlarda bazı sorunlardan dolayı bana haber vererek gelemeyeceklerini beyan ettiler. Derneğimizin düzenlemiş olduğu iftar yemeğinden dolayı katkıda bulunana herkese teşekkür ediyorum bu birliği ve beraberliği sağladıkları için. İnşallah daima bu böyle olarak devam eder. Böylelikle bu vesile ile bu güzel yolda hep birlikte bir arada devam etmiş oluruz” ifadelerini kullandı. Program iftar yemeğinin yenilmesi ve Plaket takdimi, Kokart töreni sonrasında yapılan karşılıklı sohbet ile sona erdi. (HABER: İLKER YİYEN)

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 15:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner35

banner15

banner41

Kahramanmaraş eczane