Hem Okul Takımında Hem Kulüp Takımında Parlıyor

Küçük Yaşta spora olan tutkusuyla Hem okul takımında hem Kulüp takımında çıktığı her maçta adından bahsettiren 2010 Doğumlu yıldız Oyuncu Oğuz Tibet Aykol dikkatleri üzerine çekiyor.

Hem Okul Takımında Hem Kulüp Takımında Parlıyor

Simya Koleji (3)-A-Sınıfından Oğuz Tibet Aykol 2010-Doğumlu Kahramanmaraş’ın yıldız oyuncusu olmaya şimdiden aday gözüküyor hem okul takımında hem Kulüp takımında çıktığı her maçta adından bahsettiren küçük basketbolcu Gazetemiz Kahramanmaraş’ta Bugün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü İlker Yiyen’eBasketbola bakış açısını anlattı.

HAYDİ KALKIN FENERBAHÇE’YE GİDİYORUZ!

Kahramanmaraş Fenerbahçe Spor Kulübünde ve Simya Koleji spor kulübünde Basketbol takımımız Alt yapıda neler yaptığımız genellikle merak ediliyor. Kısaca anlatayım! Bir yandan spor yaparak günlük hayatın stresinden kurtulup zihnimizi boşaltmak, diğer yandan da bu enerjiyi bir amaca yönelterek, bir takımın parçası olma heyecanını yaşamak bizi motive ediyor, birbirimize bağlıyor.Başarılı Coach Ferhat Güleroğlu Oluşturduğu takım ruhu sayesindedir ki iş gününün yorgunluğuna ve hem okul hemde kulüp trafiğine rağmen, haftada iki kere Fenerbahçe antrenmanı ve okul antrenmanı 15-Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu salonunda buluşuyor, hafta sonları kulübümüzü temsil etmek için maçlara çıkıyoruz. Tüm Basketbol severleri Antrenmanlarımıza ve Maçlarımıza gelirseniz, sizler de sahadaki oyuncularımızı bir top için kendilerini yere atarken, bentteki arkadaşlarımızı heyecandan hop oturup hop kalkarken veya tüm takımı sevinçten sarmaş dolaş olmuş halde görebilirsiniz.Tabiki bana Basketbolu sevdiren her zaman yanımda olan canım babam Erkan Akyol ve Basketbol Coach Ferhat Güleroğlu’na Kahramanmaraş’ta Bugün Gazetesine Basketbola vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyorum dedi.(HABER: İLKER YİYEN)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15