“ İç Transferde Sıcak Temasımız Sürüyor ”

Temsilcimiz Kahramanmaraşspor da merak edilen transfer ve gelişen politikayla ilgili konuşan kulüp başkanı; “ 7 sporcu ile görüşüyoruz, ayrıntıları ilerleyen zamanlarda paylaşacağız. “ ifadelerini kullandı

“ İç Transferde Sıcak Temasımız Sürüyor ”

İç ve dış transfer hakkında bilgiler veren Kulüp Başkanı Ceyhan, “A takımdan geçen yıl hocalarımızın görüşleri doğrultusunda Adnan hocam ve yönetimimizle oturduk, devam etmeyeceğini düşündüğümüz arkadaşlara takım bulmalarını söyledik. İç transferde de 7 tane arkadaşımızla görüşme talebimiz oldu, geçtiğimiz gün Hurşit ile görüştük, bugün akşama kadar müsaade istedi. Bir üst ligden bir takımla görüşmesi olduğunu belirtti. Yusuf Emre ve Fırat ile bir görüşmemiz oldu, ikisiyle de olumlu geçti. Onlar kendi şartlarını, biz de kendi şartlarımızı söyledik. Aytürk ve Özkan ile önümüzdeki günlerde görüşeceğiz. Önümüzdeki günlerde İnşallah sayın Valimizden de olumlu bir cevap alırsak iç transferi de o şekilde yönlendireceğiz. Sonuçta bu takım şehrin takımı, aslanlar gibi şehrimizi temsil edeceğiz. Biz elimizdeki imkanlarla süreci yönetiyoruz, Valimizle yapacağımız görüşmeden sonra eğer nasıl bir yol haritası çizersek ona göre sizlerle de paylaşacağız” ifadelerini kullandı.

“YENİ HOCA ADAYLARINA KAPIMIZ AÇIK”

Teknik Direktör olarak düşündükleri Adnan Erkan’ın Ankaragücü ile anlaştığını da duyuran Ceyhan, yeni hoca arayışlarına girdiklerini belirterek, “Bugüne kadar yaz boyunca birçok hoca beni aradı, bunların hepsini bekletiyorduk ama Adnan hocam ile devam etme düşüncemiz vardı ve bu arkadaşlarımızı nazik bir şekilde askıya aldık. Bu süreçte biz Adnan hocamla toplantı yapmıştık. Çok ani bir gelişme oldu, hocam Ankaragücü ile anlaştı. Ankaragücü ile anlaşmasaydı birlikte devam edecekti ama bundan sonra yeni hoca adaylarına kapımız açık” şeklinde konuştu.

(HABER: İLKER YİYEN)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15