Kahramanmaraş saha komiserleri antalya’ya çıkarma yaptı!

Antalyada düzenlenen Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Genel Başkanlığı’nın “Şehit Özel Harekat Polisi ve Saha Komiseri Cemil Koç” adına düzenlemiş olduğu eğitim toplantısına Kahramanmaraş Saha komiserleri Derneği damga vurdu.

Kahramanmaraş saha komiserleri antalya’ya çıkarma yaptı!

Antalya’da düzenlenen Başkanlar Kurulu toplantısının birinci günü Başkanların ve ev sahibi ilin taban birliklerinin konuşması sonrası Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği’nin durumu hakkında istişareler yapıldı. TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi, TASKK Genel Başkanı Ali DÜŞMEZ’in katkılarıyla Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Genel Başkanlığı’nın “Şehit Özel Harekat Polisi ve Saha Komiseri Cemil Koç” adına düzenlemiş olduğu eğitim toplantısı Antalya’da yapıldı.70 il’de şubesi bulunan Derneğin şube başkan ve üyelerinin katıldığı toplantıda, Kahramanmaraş Adına Akif Arslan, Muzaffer Demir ve Abdulbaki Kale yer alarak Kahramanmaraş adına sorunları dile getirerek istişare anlamında damga vurdu. TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi, TASKK Genel Başkanı Ali DÜŞMEZ yaptığı konuşmada; “Taban birlikleri ile her zaman içiçe olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Saha Komiserleri bizler için önemli bir paydaş. Saha Komiserlerini her zaman destekliyoruz ve desteklemeye devam edeceğiz. Şehit Özel Harekat Polisi ve Saha Komiseri Cemal Koç anısına düzenlenen eğitim toplantısının tüm saha komiserlerine ve spor camiamıza hayırlar getirmesini temenni ederek çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi.

3 gün süren Futbol Saha Komiserleri toplantısında, Pamukkale Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı Doç.Dr.Rıdvan Ekmekçi tarafından “Sporda iletişim, beden dili, stres ve önleyici uygulamalar” konulu Eğitim, Asteria Kremlin PalaceHotel’de verildi. TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi, TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez tarafından Şehit Babası Tevfik KOÇ’a bir plaket sunuldu.(HABER: İLKER YİYEN)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner35

banner15

banner41

Kahramanmaraş eczane